05 Aralık 2014

Volkswagen Mavi Scirocco Boya ve Vernik Atması Fabrikasyon Hatası.

2012 mavi Scirocco sahibiyim 1 ay önce yetkili servis Gizerlere götürdüğüm aracımda vernik ve boya atması olduğu tespit edildi ve teknisyenler tarafından inceleme sonucunda aracımda fabrikasyon vernik ve boya hatası olduğu aracın komple plastik aksamlar dahil sökülerek tekrar astar, boya ve vernik atılması gerektiği raporlandı.

Ben aracımın boyandıktan sonra değer kaybı yaşayacağını ve fabrikasyon şeklinde tekrar toplanamayacağını ileri ki zamanlarda tekrar sorun yaşayacağımı bildirdim. Bu arada Dod'a gidip aracımın şuan ki değerini öğrendim 55 bin TL'dediler peki bu olaydan sonraki değeri ne olur dedim 40 bin TL'dendi. Yeni araç ile değişim veya değer kaybının tarafıma iade edilmesini istedim.

Orçun 4.924 Okunma

Cevaplar

  • Orçun 09 Aralık 2014

    Birinci çözüm olarak sundukları aracın boyanması ve hiçbir değer kaybının ödenmemesi ve ikinci çözüm olarak sundukları aracınızı 55.000 TL ye alalım yeni aracı 75.000 TL ye size satalım aradaki 20.000 TL yi ödeyin mantığı ile satış yapmak istemeleri hiçbir şekilde kabul edilemez. Kusurlu araç sat ondan sonra 2 sene geçsin tekrar kusurlu araç sat güzel taktik yapmışlar kanımca.

  • Volkswagen Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. B. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön