Volkswagen Marş Geç Basıyor!

Ertuğrul K. |

Volkswagen araç Doğuş Oto'dan sıfır olarak alındı ve alındığı günden itibaren marş geç alıyor. Kışın soğuklarda bu süre daha da uzuyor ve insanı çileden çıkartıyor. Sıfır aracın bu şekilde geç çalışması canımı çok sıkıyor ve iki defa kontrole götürmeme rağmen arızayı bulamadılar, sorun olmadığını belirtiyorlar, kesinlikle ikna olmadım çünkü diğer kullandığım dizel araçlarda bu soruna hiç rastlamadım hatta serviste çalıştırdığım aynı marka aracın kısa sürede marşının aldığını gördükten sonra kendi aracımı oradan almadım bıraktım,yine de sorunu bulamadılar aracı almazsam kanuni yollara başvuracaklarını bugün arayıp haber vermişler.'' Hiçbir hastalıktan korkmayın,yeter ki doktorunu bulun..''

Etiketler :

Ateşleme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertuğrul K.
  21 Haziran
  18:17

  Aracı mecburen kabullenip almaya gittiğimde servis müdürü arkadaş(Erol Kalafat)ben çalıştırabilirmiyim dedi ve işte o anda geç çalışınca 2 senedir yırtınarak anlatmaya çalıştığım arızayı ispatlayabildim. Sonuç şuan motor komple değişecek..!!! Doğuş otodaki personel, bu aracı bana zorla geri vermek için kanuni yola başvurmak fikrini hangi basiretsiz yöneticin verdiyse bir açıklama yapmanızı bekliyorum..!! 2 senedir 3 kere aynı arızayı size ispatlamak için yırtındım ve garantisinin dolmasına 20 gün kalmış bir aracı almamakla ne kadar haklı olduğumu şimdi anladınız mı..??? Bir Wolksvagen caddy motorunun ne kadar olduğunu tahmin bile etmek istemiyorum, yazık değilmi tüketiciye.. Bu kafaylamı istikrarı yakalayacaksınız..??

 • Ertuğrul K.
  09 Haziran
  14:59

  Aracın sorunu çözülmedi, arızaya yol açabilecek parçanın değişiminin yapıldığı söylendi ve şuanki durumunun normal olduğu herhangi bir sorun görünmediği belirtildi. Fakat benim görüşüm yine geç çalıştığı, kışın bu daha can sıkıcı hale geliyor.. Her geçen zaman kalite iyice geriliyor, piyasa şartları devamlı tüketici aleyhine..

 • 03 Haziran
  17:45

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. K. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24