Volkswagen Malatya Yetkili Servisi Sorunumu Çözmedi.

Tarik Y. |

2010 1.4 TSİ Volkswagen Golf aracımdaki rölantideki ıslık sesi nedeniyle yetkili servise gittim. Servis sorunun devirdaimden olduğunu söyledi değiştiler. Fakat sorun giderilmedi. Ben sorunun giderilmediğini 10 gün sonra anladım çünkü araç en az 5 10 km yol aldıktan sonra bu sesi yapıyordu. Uzun süre binmediğim için test edemedim. Onlar da bana teslim ederken biz test ettik dediler. Maalesef güvendim. Şimdi bakalım başka şeyden mi diyorlar.

Madem devirdaimden değildi neden değiştiniz? Devirdaim zaten daha önce değişmişti. Başka bir ildeki yetkili servis ise yeni Devirdaim bu sesi yaptığını eski model takılması gerektiğini söylediler bunu onlara ilettiğimde bunu önemsemediler. Kısaca araçtan soğuttular.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarik Y.
  16 Ocak
  18:38

  Benimle iletişime geçildi fakat bu problem zaten kronik bir problemmiş. Ses sorununu halletmek için nisan ayında yeni bir parça üretilcekmiş o zaman aranacağım ve değişim yapılacağı söylendi. Benim ses şikayeti için gittiğim ve sesten dolayı değişen devir daim, yetkili servisi bu kronik sorunu geç öğrenmesinden sonra sesten dolayı değil kaçaktan dolayı değişmişmiş. Benim aracımda ses haricinde hiçbir sorun yoktu bu 1... 2. si ise ben ses için gittiğimde yetkili servis bana neden bu kronik bir problem demedi? ? Sesten dolayı değişim yaptı? Volkswagen nin benim 300 TL me mi ihtiyacı vardı? Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Eğer doğuştan bir çözüm bulamazsam hukuki yoldan tüm girişimlerimi başlatacağım.

 • 13 Ocak
  09:58

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Y. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 VW 24