13 Ocak 2015

Volkswagen Malatya Yetkili Servisi Sorunumu Çözmedi.

2010 1.4 TSİ Volkswagen Golf aracımdaki rölantideki ıslık sesi nedeniyle yetkili servise gittim. Servis sorunun devirdaimden olduğunu söyledi değiştiler. Fakat sorun giderilmedi. Ben sorunun giderilmediğini 10 gün sonra anladım çünkü araç en az 5 10 km yol aldıktan sonra bu sesi yapıyordu. Uzun süre binmediğim için test edemedim. Onlar da bana teslim ederken biz test ettik dediler. Maalesef güvendim. Şimdi bakalım başka şeyden mi diyorlar.

Madem devirdaimden değildi neden değiştiniz? Devirdaim zaten daha önce değişmişti. Başka bir ildeki yetkili servis ise yeni Devirdaim bu sesi yaptığını eski model takılması gerektiğini söylediler bunu onlara ilettiğimde bunu önemsemediler. Kısaca araçtan soğuttular.

Tarik 3.757 Okunma

Cevaplar

  • Tarik 16 Ocak 2015

    Benimle iletişime geçildi fakat bu problem zaten kronik bir problemmiş. Ses sorununu halletmek için nisan ayında yeni bir parça üretilcekmiş o zaman aranacağım ve değişim yapılacağı söylendi. Benim ses şikayeti için gittiğim ve sesten dolayı değişen devir daim, yetkili servisi bu kronik sorunu geç öğrenmesinden sonra sesten dolayı değil kaçaktan dolayı değişmişmiş. Benim aracımda ses haricinde hiçbir sorun yoktu bu 1... 2. si ise ben ses için gittiğimde yetkili servis bana neden bu kronik bir problem demedi? ? Sesten dolayı değişim yaptı? Volkswagen nin benim 300 TL me mi ihtiyacı vardı? Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Eğer doğuştan bir çözüm bulamazsam hukuki yoldan tüm girişimlerimi başlatacağım.

  • Volkswagen Temsilcisi13 Ocak 2015

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Y. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön