Volkswagen Kullanıcı Kitapçığından Ücret İstedi!

İrfan Ş. |

05.03.2015 tarihinde Volkswagen müşteri hizmetlerini arayıp aracımın ikinci el olduğunu ve kullanıcı kitapçığının olmadığını bildirip kitapçık talep ettim, en yakın yetkili servis bu talebi yapması lazım dediler ve yakınımda bulunan servis talebi oluşturdu. Cevap olarak 30 Euro artı KDV ye göndereceklerini bildirdiler. Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda bu ücretin çok olduğunu ve alınmamasını bildirdim, yardımcı olmadılar. Ücretin normal olduğunu belirttiler. Kendim Opel yetkili servisinde çalışıyorum müşterilerimizden kesinlikle kitapçık konusunda ücret talep etmemekteyiz. Bu ücretin istenmesi beni markadan soğuttu Doğuş grubunun kuralları çok katı olduğu için hiç yardımsever değiller.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrfan Ş.
  19 Mart
  10:40

  Bilgilendirmenize rağmen sorunum çözülmedi önemli olan müşteri memnuniyeti şuanda firmanızdan hiç memnun değilim aracımı da en kısa zamanda satmayı düşünüyorum Volkswagen gibi elit bir markanın bu şekilde bir tavır göstereceğini hiç sanmıyordum çevremdekilere de bu durumu anlatacağım.

 • 19 Mart
  10:21

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. İRFAN Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24