30 Eylül 2016

Volkswagen Kronik Enjeksiyon Hataları!

Volkswagen marka 2008 model Passat aracım enjeksiyon hatası sebebiyle bozulmuştur. Konuyla ilgili Doğuş Oto ile aracım bozulmadan önce denk geldiğimiz görüşmelerde 2008 model Passat araçlarda kronik enjektör hatası bulunduğunu ve ücretsiz parça iyileştirme çalışmalarına gidildiğini, bu parçaları ücretsiz değiştirebileceklerini söylediler. Aracım bozulunca arızalı ayıplı parçaların değişimi için servise gittiğimde bu uygulamanın kalktığını ancak 8700 TL ücret karşılığında parçanın yenisinin sipariş edilebileceğini söylediler.

Bunun üzerine Doğuş Oto ile yaptığım görüşmelerde bunun bir hata olarak değil de iyileştirme çalışması olarak görülmesi gerektiğini ve artık bu konuda yardımcı olamayacaklarını söylediler. Üstüne bir de temsilci kimliğiyle beni arayan personel'in lakayt konuşma tarzı da cabası. Kısacası demem o ki Volkswagen pişmanlıkmış acı bir (10.000 TL'lik) tecrübeyle anladım.

Recep 9.074 Okunma

Cevaplar

  • Recep30 Eylül 2016

    Firmanızdan herhangi bir beklentim kalmamıştır. Bu şikayetimi burada paylaşmamın asıl sebebi Türkiye'nin en büyük Şikayet sitesi olan Sikayetvar.com'da ayıbınızın yayınlanması ve daha fazla insanın bu ürünü alarak zarara uğramasını engellemektir.

  • Recep30 Eylül 2016

    Ben bu konunun yine herhangi bir yetkiliye ulaşmayacağını zaten biliyordum. Yaptığınız bilgilendirmeyi burada paylaşıyorum zaten. Bu başlık altında burada bilgilendirildiğimi söylemeniz ve şirin görünmeye çalışmanız da tam olarak firmanıza yakışır bir durum zaten.

  • Volkswagen Temsilcisi30 Eylül 2016

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. K. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön