Volkswagen Koltuk Döşemelerinde Patlama.

Hasan İ. |

Volkswagen Jetta otomobilimin arka koltuk döşeme kumaşlarının birleşme yerinde patlama oldu. 15000 bakım için aracı aldığım Florya Mez Oto'ya servise gittiğimde bu konudan da bahsettim fotoğraflarını çekip merkeze göndereceğini bildirdi. 3-4 gün sonra da patlamanın kullanım hatasından kaynaklandığını garanti kapsamına girmediğini bildirdiler. Ben itiraz ettim servis müşteri hizmetlerine yönlendirdi konuyu onlara da anlattım bir gün sonra aynı gerekçe ile garanti kapsamına almayacaklarını bildirdiler. Sadece çekilmiş fotoğraflara bakarak ve aracı incelemeden. Ben bu aracın garanti süresini ücret karşılığı +2 yıl uzattım ama daha bir yıl olmadan karşılaştığım durumda Doğuş Oto aracı fiziken inceleme gereği bile duymadan kullanım hatası olduğuna kanaat getirerek ve garanti kapsamında onarımını gerçekleştirmedi büyük hayal kırıklığı. Cevap "Aracı hangi koşullarda kullandığınızı bilemeyiz! "

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Koltuk Döşeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan İ.
  26 Aralık
  15:12

  Benimle yapılan görüşme, "kullanıcı hatası" denilmesinden ibarettir serviste çekilen fotoğraflara bakarak aracı inceleme gereği duymadan kullanıcı hatası olduğunu nasıl anladınız diye sorduğumda cevap alamadım veya hatamın ne olduğunu sorduğumda da kullanırken yanınızda değildik dendi

 • 06 Ekim
  12:03

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. İ. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24