Volkswagen Keşif Heyeti ve 2 Adet Bilirkişi Raporu Olmasına Rağmen Mağduriyetim Giderilmedi.

Aziz A. |

Sıfır aracımı VDF kredi kullanarak aldım Eureko Sigorta şirketinden kasko yaptılar. Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içinde meydana gelebilecek herhangi bir kazada, aracınızın tamir edilemeyecek derecede zarar görmesi ya da çalınması halinde sıfır km araç verilir ya da peşin anahtar teslimi bedeli tamamen karşılanır. Volkswagen yetkili servisleri hem acente hem de anlaşmalı servis oldukları için işlemleriniz tek merkezden hızla yapılır.

Hasarlar yetkili servis çatısı altında giderildiği için aracınız 2. el değeri korunmuş olur teminatı vermelerine rağmen Ağır hasarlı aracımı perte çıkartmadıkları gibi 2. el piyasa değerinde de almayarak mağdur edildim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aziz A.
  22 Aralık
  23:37

  olay artık sabit

 • 19 Aralık
  12:10

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. Alemdar ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24

 • Aziz A.
  18 Aralık
  00:38

  Aracım pert aracı keşif heyeti ve bilir kişi raporları mevcut yetkili servis hizmet kusuru gizli ayıp ayıplı mal olmasına rağmen Vw Türkiye Nihai karar dosya kapandı müşteri aranmayacak dediler. Buraya defalarca yazmama rağmen sayın A. A. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve bir çalışma başlatılacaktır yazmasına rağmen daha sonra Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 89 24 bunu yazdılar. Mağduriyetimin giderilmesi talep etmekteyim.