27 Kasım 2014

Volkswagen Kaza Sonrası Hasar Tespitini Eksik Yaptı.

Volkswagen passat 2011 model 1.4 TSİ DSG BMT model aracımla kaza yaptıktan hemen sonra kasko firması aracılığıyla aracım Sardur Van bayiine çekildi, kaskolu aracıma hasar dosyası açıldı. Aradan 2 hafta geçtikten sonra servise gittiğimde değişecek parçaların listesini kontrol ettim ve kaza sırasında çatlamış olan arka stop lambasının listede olmadığını fark ettim. Neden eksik dediğimde ilkin ekleyebiliriz dediler, sonradan stop lambasının bu durumda değişmeyeceğini ancak ücretini ödersem değişeceğini tarafıma bildirdiler. Bunu kabul etmediğimi söylediğimde bu hasarı yapalım sonra arka stop lambası için yeni bir hasar dosyası açalım dediler. Aracım hala servisten çıkmadı.

Tuncer 8.497 Okunma

Cevaplar

 • Tuncer 01 Temmuz 2015

  Aracımı teslim almak için gittiğimde bayiden bir personel diğerine "beyefendiye hizmet kalitesiyle ilgili anket doldurtmayacak mısın? " Diye sordu. Bana aracı teslim eden personel " bizden memnun kalmamış niye anket doldurtalım" şeklinde Yanıt verdi. Firma satış müdürüne, personeliniz ilgisiz dediğimde, "nasıl bir ilgi bekliyorsunuz! " Şeklinde sert bir üslüpla Karşılık verdi. Özel firma olduklarının bilincini Çoktan yitirmiş olan bu firmada bırakın müşteri memnuniyetini, kapıdan girene saygı bile duymadıkları ortada. Ben aracımı Bakım için bile olsa Van Sardur yetkili servisine götürmüyorum, Van dışındaki servislere gitmek zorunda kalıyorum. Bisiklete biner yine de Volkswagen Van Sardur'a para vermem.

 • Tuncer 07 Aralık 2014

  standart bir cevap yazıp görünürde ilgili firma izlenimi yaratılmaya çalışılmakta, aynı zamanda perde arkasında müşterisine tepeden bakan, 3-5 müşteri kaybetsem bile kapımda kuyruklar eksilmez zihniyetini taşıyan vw firmasının eline Allah kimseleri düşürmesin..

 • Tuncer 07 Aralık 2014

  hiçbir ilgili yahut yetkili tarafından aranmadım. tok satıcı misali sorunlara duyarsız kalıyor vw firması. memnun kalmasanız bile kuzu kuzu geleceksiniz zihniyetine sahipler. bu mesajı gören herkesi uyarıyorum. vw almayın hele de kaza yaptıysanız sakın vw servisleri ile çalışmayın. müşteriye ihtiyacı olan bayiler ile çalışın, müşteriye tepeden bakanlar ile değil.. saygılar...

 • Volkswagen Temsilcisi27 Kasım 2014

  Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. BOZDEMİR ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön