Volkswagen Kaporam İade Edilmiyor!

Burcu D. |

Volkswagen opat Tarsus bayisi kaporamı yakmak istiyor ve müşteri hizmetleri buna müdahale etmiyor. Bayiler arası çözülecek küçük bir sorunu büyütüp paramı vermiyorlar. Neticede ortada imza falan yok ve ben yasal haklarımı gayet iyi biliyorum en kısa zamanda tüketici haklarına başvurup paramı geri alacağım. Oysaki ben gelen aracı beğenmediğim için alışverişi tamamlamamıştım. Bu benim en doğal hakkım istediğim standartlarda yeni bir golf siparişi verip alışveriş yapabilirdim. Ancak bu tutumlarıyla golf bayisi ve müşteri hizmetleri beni oldukça şaşırttı özellikle müşteri hizmetlerinin kayıtsız kalması benim güvenimi fazlasıyla sarstı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu D.
  02 Mayıs
  19:05

  görüşmelerin NİHAİ sonucu bildirilmiştir evet..ancak sonuç benim lehime değildir..kaporam hala yakılmak isteniyor..ayrıca sonuç mahkeme kararı niteliğinde olduğu için bir türlü memnuniyetsizliğimin devam etmesine ve boyut değiştirmesine rağmen nihai sonuçla ilgili ikinci bir çalışma başlatılmıyor..siz ne yaparsanız yapın tekrar değerlendirme yok durumla ilgili...nihai sonuç neticede..bu nasıl bir yıpratma politikasıdır?bu nasıl bir haksız ve kolay kazanç metodudur? size tavsiyem aracı görene kadar asla kaporanızı vermeyin..şartları zorlasalar bile almayın gitsin..

 • 30 Nisan
  16:11

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn.Dinç ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24