08 Mayıs 2014

Volkswagen Kapora Ücretini Ödemiyor.

Yaklaşık iki aydır, şirketimiz adına almak istediğimiz iki adet araç için çıkmayan kredimizden ötürü verdiğimiz 1.000 TL kaporayı almak için Doğuş Oto - Kartal'ı arıyoruz, istiyoruz ama biz aramaktan usandık onlar bizi mağdur etmekten usanmadı.

Güven 1.916 Okunma

Cevaplar

  • Güven 12 Mayıs 2014

    İnanılır gibi değil. Firmalar genel müdürlüklerinde şikayetleri dinlemek için birimler tesis etmişler. Şikayetler gelince, Şikayet edilen yerlerine iletiyorlar. Yani anlayacağınız bu kadar. ''Dostlar alışverişte görsün'' Doğuş da prosedür gereği böyle bir şikayet merkezi tesis etmiş gibi. Hakikaten sorunu çözecek bir birimleri yok mu ? Üst yönetimlerin haberi olmuyor mu ? Direkt Ferit Şahenk'e mi yazsaydım acaba ???

  • Güven 08 Mayıs 2014

    Sayın Yetkililer Firmadan geri dönüş oldu ancak prosedürleri gereği firmaya gidip ıslak imza atmalı ve kaporayı o şekilde geri almalıymışız diye bir cevap geldi. Biz kaporayı banka havalesi yöntemi ile yapmıştık. Firma neden aynı şekilde bizim hesabımıza kapora iadesi diye yollamaz sorduğumda prosedür dediler. Konu ile ilgili her türlü tavsiyeye açığız.

  • Volkswagen Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn.YİLMAZ ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön