Volkswagen Kapı İçi Döşemelerde Sarkma Oldu.

Cemalettin Y. |

2006 Model Volkswagen Golf 5 aracımda durduğu yerde kendiliğinden kapı içlerinde sarkma oldu. Kapı kolları, cam açma kapama tuşları ve teyp tuşları da soyuldu. Ümraniye Rekor Volkswagen Servisini aradığımda telefonda görüştüğüm yetkili bayan bu sorunun garanti kapsamı dışında olduğunu söyledi. Daha önce Renault Megane aracımda iç kapı kollarında böyle bir sorun vardı servisi aradığımda servis hemen getirin ücretsiz değiştiriyoruz demişti ve ücretsiz değiştirmiştim. Sorunumun yetkililerce değerlendirilmesini ve gerekli işlemlerin ücretsiz yapmasını istiyorum. Aksi halde müşteri memnuniyetine önem veren ve sattığı araca sahip çıkan markaları tercih edeceğim.

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemalettin Y.
  05 Ocak
  08:59

  müşterilerinin sorunları ile ilgilenmeyen, hep müşterilerini mağdur eden klasik doğuş otomotiv

 • Cemalettin Y.
  26 Aralık
  13:48

  Volkswagen den müşteri temsilcisi tarafıma ulaştı ve aracım eski olduğu için yaşanan problemlerin normal olduğunu belirtti. Ayrıca aracım yetkili servisler de bakıma girmediği içinde ilgilenemeyeceklerini söyledi.

  Açıkçası bu cevap pek bir anormal gelmedi bana çünkü müşterilerinin sorunları ile ilgilenmeyen, hep müşterilerini mağdur eden klasik doğuş otomotiv tutumudur.

  Bizde tüm sahip olduğumuz Volkswagen araçlarımızdan kurtularak müşterilerine sahip çıkan daha önemlisi sorunları ile ilgilenen Renault Markasını tercih edeceğiz.

 • 25 Aralık
  17:27

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. Y. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24