25 Aralık 2014

Volkswagen Kapı İçi Döşemelerde Sarkma Oldu.

2006 Model Volkswagen Golf 5 aracımda durduğu yerde kendiliğinden kapı içlerinde sarkma oldu. Kapı kolları, cam açma kapama tuşları ve teyp tuşları da soyuldu. Ümraniye Rekor Volkswagen Servisini aradığımda telefonda görüştüğüm yetkili bayan bu sorunun garanti kapsamı dışında olduğunu söyledi. Daha önce Renault Megane aracımda iç kapı kollarında böyle bir sorun vardı servisi aradığımda servis hemen getirin ücretsiz değiştiriyoruz demişti ve ücretsiz değiştirmiştim. Sorunumun yetkililerce değerlendirilmesini ve gerekli işlemlerin ücretsiz yapmasını istiyorum. Aksi halde müşteri memnuniyetine önem veren ve sattığı araca sahip çıkan markaları tercih edeceğim.

Cemalettin 4.446 Okunma

Cevaplar

  • Cemalettin 05 Ocak 2015

    müşterilerinin sorunları ile ilgilenmeyen, hep müşterilerini mağdur eden klasik doğuş otomotiv

  • Cemalettin 26 Aralık 2014

    Volkswagen den müşteri temsilcisi tarafıma ulaştı ve aracım eski olduğu için yaşanan problemlerin normal olduğunu belirtti. Ayrıca aracım yetkili servisler de bakıma girmediği içinde ilgilenemeyeceklerini söyledi. Açıkçası bu cevap pek bir anormal gelmedi bana çünkü müşterilerinin sorunları ile ilgilenmeyen, hep müşterilerini mağdur eden klasik doğuş otomotiv tutumudur. Bizde tüm sahip olduğumuz Volkswagen araçlarımızdan kurtularak müşterilerine sahip çıkan daha önemlisi sorunları ile ilgilenen Renault Markasını tercih edeceğiz.

  • Volkswagen Temsilcisi25 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. Y. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön