Volkswagen Hatalı Araç Teslim Etti.

Soner Ü. |

4 Kasım da Acarlar Oto'dan Passat model bir Volkswagen aldım. Aracı akşam üzeri teslim aldığım için bir olumsuzluk fark etmedim ve teslimat kağıdını imzaladım. 8 kasımda aracın verniği üzerinde reçineden dolayı delinmeler gördüm. Acarlar 8 kasımda beni kabul etmedi yoğunluk gerekçesiyle. 3-5 sn görün ne yapacağımızı sonra konuşalım, Arası izin alamam dedim kabul etmediler.

Aynı gün servise giderek güneş altında kavrulmuş ve bozulmuş olan sileceği garantiden değiştirdiler. Ben moralim bozulduğu için Sonax'da hatayı düzelttirdim. Volkswagen'den nefaset indirimi talep ettiğimde araca işlem yaptırdığım için kabul etmediler ve araç çıkarken sağlamdı dediler. Sağlam aracın sileceği 3 günde yanar, sertleşir mi?

Etiketler :

Bayi Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner Ü.
  21 Kasım
  22:36

  ben yillardir opel kullanicisiyim. opel in kurumsal durusu ww e gore cok daha iyi. ww elindeki verileri degerlendirirse beni yalamci yerine koymaz, markasina, malina ve imajina sahip cikar. en kisa surede opel e geri donecegim

 • Soner Ü.
  21 Kasım
  22:33

  bana verilen yanit su an hatayi goremedigimiz icin islem yapamiyoruz. araci getireyim dedim bakmadilar baska gun getirin dediler. ben bakmadiklari gun servise gidip silecekleri garantiden degistim oysaki.

 • 21 Kasım
  16:14

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. URUN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24