Volkswagen Golf Aracımın Kalorifer Motoru Arızalandı

Yavuz Y. |

Avek aracıma bakım yaptıktan 10 gün sonra aracımın kalorifer motoru dağıldı. Sebebinin kalem kaçtığını söylediler. Bunun nasıl olabileceğini sorduğumda torpidonun arkasının açık olduğundan buradan kaçmış olabileceğini söylediler. Bende yetkililere neden bu konuda uyarmadınız veya önlem almadınız neticede torpido eşya koymak için yapılmış bir alan olayın ilginç yönü ise ben buradan ufak bir sesin soğuk havalarda geldiğini söyledikten sonra buranın kontrol edilmesi ve 10 gün sonra bunun oluşması.

İncelemek için burayı açan arkadaşlar düşürmüş olamaz mı diyorum kesinlikle hayır diyorlar. Neticede benim elimde düşürmediği mi ispatlayacak bir şey yok mevzuda o değil üreticinin neden önlem almadığı.

Etiketler :

Isıtma-Soğutma Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz Y.
  26 Şubat
  15:17

  evet tarafıma bilgilendirme yapıldı. Benim sıkıntım çözüme kavuşmadı bu tarz bir araçta nasıl olurda torpidonun arkası açık olur ve bununla alakalı kullanıcıya bir bilgilendirme yada bunu önlemek için bir tedbir alınmaz diye sorduğumda firmanın yapabileceği birsey olmadığı durumu almanyaya bildireceklerini söylediler. siz durumu almanyaya bildireceksiniz tamamda benim zararım ne olacak kim karsılyacak bu masrafı hata bendemi üreticidemi bunun cevabını istiyorum. neticede torpido araç içi bir saklama alanı el feneri, kalem, not kağıdı, çakı vb aletler buraya konulur ve ben bu zamana kadar ilk defa bu araçta görüyorum böyle birsey

 • 26 Şubat
  15:00

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Yılmaz ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 89 24