27 Ekim 2014

Volkswagen Golf Aracımda 2 Farklı Yerden Tavan Kabarması Ve Sarkması Oldu.

Volkswagen Golf 2006 araç sahibiyim. Arabam çok az kullanılan, temiz bir araba. Araçta son zamanlarda tavanda 2 ayrı bağlantı noktasında kabarmalar ve açılmalar başladı. Volkswagen yetkili servisine gösterdiğimde bunun ücret karşılığı yapılabileceğini söylediler. Daha 10 yaşını doldurmamış, bakımları yetkili Volkswagen servislerinde yapılan, bireysel kullanımda olan Volkswagen marka bir Alman otomobilinin tavanının bu durumda olması beni maddi ve manevi açıdan zor durumda bırakıyor. Benzer şikayet ilanlarında aynı problemin 2006-2007 modellerde olduğunu görüyorum. Bir Volkswagen marka müşterisi olarak mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

Enis 3.116 Okunma

Cevaplar

  • Enis 05 Kasım 2014

    Beni Doğuş'tan iki defa aradilar. Ilkinde cok ilgili davranan bir yetkili arabayi servise gönderip resim çekeceklerini sonra duruma gore hareket edeceklerini söylediler. Bugün de ikinci bir arama geldi. Bana sanki hic ilk konuşma olmamış gibi bu arabanin garanti dışında olduğunu yardımcı olmayacaklarini belirttiler. Ben de beni bunu söylemek icinmi aradıklarını zaten benim bunu bildigimi belirttim. Hiçbir inceleme yapmadan beni geçistirdiler. Tebrik ederim. Başarıları nın devamını dilerim.

  • Volkswagen Temsilcisi27 Ekim 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. ENİS Bey ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön