Volkswagen Golf Arabamın Bagajı Su Alıyor.

Aydın K. |

1- 15 senedir Volkswagen marka araç sahibi kullanıcısıyım. 6 tane sıfır araç ve birçok 2. Volkswagen araç aldım ancak 2012 yılında transporter marka aracımın sıfır olarak geldiğinde camlarının komple kaynak yanığı olduğunu teslim alırken fark ettik ancak yetkili bayi ile yakınlığımız ve samimiyetimizden dolayı bu aracı kabul ettim.

Ancak en son 2013 Ekim Ayında Golf aldım bu aracımın camlarının sürekli buhar yaptığını ve aracın içinin küf koktuğunu fark ettik daha sonra 26.12.2014 günü aracın bagajını kaldırdığımda su aldığını ve steplerin altı komple su olduğunu gördüm. Yetkili servise gittiğimde Aracın 10 gün kalması gerektiğini ve komple sökülmesi gerektiğini söylediler ben aracımın sökülmesini istiyorum.

Etiketler :

Kaporta Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın K.
  06 Ocak
  06:27

  Şikyetim ile ilgili herhangi bir iletişime geçilmedi bu aracımın içi tamamen küf kokuyor Sıfır aldığım bir. Aracın Fabrikasyon hatasından dolayı 82 000 TL vermiş Olduğum Avrupa bir Aracın bu şekilde hatasının olması ve benim hatamın olmamasından dolayı sıkıntı çekiyor olmam bundan sonraki süreçte konu ile ilgili hertarafa Avrupa dahil mailimi gönderecem saygılar

 • 02 Ocak
  12:42

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. AYDIN Bey ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24