Volkswagen Golf 7 Sol Kapı Kol Dayama Yeri Çöktü!

Celal C. |

Sol kapı tarafında cam açıp kapatma düğmelerinin olduğu bölgede, altında ince bir sünger ve üzeri kumaş ile kaplı olan yere seyahat esnasında aracımı sol elimle kullandığım için kolumu dayadığım yer çöktü ve doğuş firması bunu garantiye sokmayıp beni bu kusurlu araçla baş başa bıraktı.

Etiketler :

Kapı/Cam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal C.
  14 Temmuz
  12:05

  kesinlikle ve kesinlikLe vw markası doğuş firmasının elinde olduğu sürece hiç kimseye vw araçlarını tavsiye etmiyorum. çünkü müşteri memnuniyeti kocaman bir SIFIRRR

 • Celal C.
  09 Temmuz
  16:25

  Evet daha önce benimle görüşüldü vw firmasından. ama benim amacım şikayetimi tekrar gözden gecirip işlem yapmanız değil kesinlikle. amacım bu aracın aynısını almak isteyenlere yardım etmek. almayı düşünen varsa en az 7 kere düşünsün ondan sonra alsın bu aracı.. Zira bu aracın herseyi garantiye girmiyor.

 • Celal C.
  09 Temmuz
  16:20

  Ben aracın marka ve modelini yazıyorum neden siz sikayetvar.com yetkilileri marka ve modeli silip ondan sonra yayınlıyorsunuz şikayetleri??? Bir daha yazıyorum yayınlamazsanız sizinde onlarla bir ortaklıgınız var demektir. Şikayetini ettiğim araç Golf 7 dir lütfen yayınlayın.

 • 09 Temmuz
  09:57

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. CANGİR ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24