Volkswagen Golf 6 Trim Sesleri ve Kaput Keçesi.

Mustafa Gökhan S. |

2012 Model Golf 6 aracımın kapı döşemeleri, gözlük kabı ve kırmızı Led aydınlatma yerlerinden müzik geldiğinde duyduğum sesler artık rahatsız etmeye başladı akabinde sol arka kapıdaki siyah çıtadan dışarıya çıkan ses bir şahinden gelmiyor. Servisin düşüncesi ise bu modellerde böyle. Aynı zamanda kaput keçesi sarkmaya başladı ısıdan ve iyi niyet garantisinden değişim söylediler servis bunun %70'e kadarını karşılayacağını söyledi ve malzeme hala pahalı.

Volkswagen firmasına yakışmıyor. Garantim yeni bitti fakat şikayetlerimi söylediğimde garantim devam etmekteydi ilk sahibiyim seslere bakılmasını ve kaput keçesi değişimini istiyorum.

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Gökhan S.
  21 Şubat
  17:04

  maalesef başka kullanıcıları da tatmin etmeyecek şekilde sonuçlandı.

 • Mustafa Gökhan S.
  23 Ocak
  19:41

  Sevgili arkadaşlar Volkswagen Doğuş Otomotivden öncelikle arandım ve çözüm arayacaklarını söyledi ve size tekrar döneceğiz dendi akabinde ertesi gün arandım teşekkür ederim ilgileri için fakat aramış olmak için aradılar galiba çünkü ben şikayetlerimi ilettim ve onlar sadece bir şikayetim üzerinde yoğunlaşmışlar kaldı ki tüketici hatası değildir kaput keçesi ve her zaman yaşanan bir sorun değildir bunun arkasında durmaları gerekirken bana akıl veriyorlar ve %70 ini karşılayacaklarını söylüyorlar hazır aracınız servisimiz deyken arkadaşlarımızın ilgilenmesini ister misiniz Gökhan bey diyorlar bende hayır teşekkür ederim ve kaput keçesini servise gidip çöpe atacağımı söyledim. Sonuç olarak kapı döşemelerimden, gözlük kabımdan ve sol arka kapı dışarıda bulunan siyah çerçeve den gelen ses devam ediyor ve kaput keçem yok aracım 2012 model Volkswagen Golf. Tüm zamanların en iyi Golf'ü.

 • 21 Ocak
  16:48

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. MUSTAFA Bey ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24