Volkswagen Giderilemeyen Kapı Gıcırtıları.

Murat Ü. |

Mayıs 2015 tarihinde sıfır olarak satın aldığım Volkswagen Golf 1.2 tsı aracımı kasislerden geçerken veya bozuk satıhlı yolda giderken çıkan ve artık takıntı haline getirdiğim kapılardan gelen gıcırtı sesleri yüzünden servise götürdüm. Servisteki uzun bir bekleyiş ardından ilgili arkadaş ile bir test sürüşüne çıktık ve akabinde gıcırtıların havaların çok sıcak olmasından dolayı fitillerden kaynaklandığını silikon sprey uygulayınca geçeceği bilgisi verildi ve uygulaması yapıldı. Bu uygulamadan sonra bir hafta sorun yok akabinde gıcırtılara devam. Sürekli servise gidebilme durumum olmadığından bu spreyden alıp belli aralıklarla kendim uyguladım ama nafile, havalar soğudu ama gıcırtılar geçmedi?

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ü.
  26 Kasım
  16:01

  İki gün önce Müşteri hizmetlerini aradım, dedim sorun aynen devam ediyor değişen fitiller çözüm olmadı. Biz size tekrar geri döneceğiz dediler ama ne arayan var ne soran.

 • Murat Ü.
  14 Kasım
  13:53

  Volkswagen diyalog soğolsun hemen ilgilendiler, aracımın fitilleri değişti ama gıcırtılar eskisinden daha kötü duruma gelmiş? Servisten hafta içi eşim teslim aldığından kontrol edebilme şansım anca hafta sonu olabildi ve tek kelime ile rezalet, servisleriniz yaptığı işin kalite kontrolünü yapamıyorlarmı da aynı sorun dahada kötüleşmiş hali ile aracı bize teslim ediyorlar?

  Gereğini olması gerektiği gibi rica ederim.

 • 21 Ekim
  09:43

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. Ü. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24