06 Ağustos 2014

Volkswagen Gereksiz Parça Değişimi!

Henüz 37.000 km deki Volkswagen aracımdan motor arıza ışığı yandığı için 3 kez ayrı ayrı servise gittim ve toplamda 3 parça değişti. Her bir parça değişiminden kısa bir süre sonra arıza ışığı yine yandı. En son küçük bir soketin yerinden çıktığı için ışığın yandığı söylendi. Peki değişen parçalar ne olacak. Servis ve Doğuş oto parçaları incelemeden arıza diyor, ısrarla arızalı olmadığını incelenmesini talep ediyorum ancak onlarda ısrarla incelemiyorlar, bu süreçte yaklaşık 500 km yol yaptım ve toplam masrafım 1000 TL ye yakın. Resmen aldatıldım. Volkswagen Edremit ve Balıkesir servisi bunu hep yapıyor. Daha önce de sapasağlam iki parça değiştirmişlerdi. Bunu ispatlayınca ödemek zorunda kalmışlardı.

Levent 2.782 Okunma

Cevaplar

  • Levent 10 Şubat 2015

    Bu konuda hiçbir şey yapamayacaklarını belirttiler. Kesinlikle yardımcı olmuyorlar.

  • Levent 06 Ağustos 2014

    Evet. Görüşmenin özeti şudur: değişen parçaların resimlerini inceleyip arızalı olduğuna karar vermişler. Komik demek zor.

  • Volkswagen Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. ÇELİKBAŞ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön