09 Şubat 2015

Volkswagen Garantisi Devam Eden Aracımdaki Fren Disk Problemini Gidermedi.

Volkswagen aracımı yurt dışında olduğum için 5 gün hava limanı otoparkına bıraktım. Dönüşte İstanbul Ankara arası yolculuğumda frene bastığım zaman araçta titreme ve rahatsız edici bir ses başladı. Frende performans kaybı vardı. Aracı bu şikayetlerle Doğuş Etimesgut servisine götürdüm kontrollerde fren disklerinin malzeme kaynaklı aşırı paslanma ve deforme olduğu söylendi.

Garanti için dosya açtılar. Sonrada arayarak aracın km si yüksek diye garantiden ret geldiğini ama disklerin mutlaka değişmesi gerektiğini söylediler. Garantisi devam eden araçta malzeme kaynaklı bir sorunu garanti karşılamayacaksa neyi karşılayacak. Sorunumun en kısa sürede çözümünü bekliyorum.

Mustafa 1.160 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 09 Şubat 2015

    Vermiş oldukları bilgiyi ben zaten şikayetimde yazmıştım. ' aracın km si yüksek garantiden karşılanması mümkün değil ama disklerin mutlaka değişmesi gerekiyor.

  • Volkswagen Temsilcisi09 Şubat 2015

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. YALÇIN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön