Volkswagen Garantili Aracı Garanti Kapsamına Kabul Etmiyorlar.

Atilla T. |

2012 model Volkswagen Crafter volt marka aracım bir hafta önce kayışı koptuğu için arızalandı. Bursa Doğuş'a götürdüm. Servisteki arkadaşların söylemleri ve araştırmalarımda 2012 model serilerde bu arızanın sürekli olduğunu, servise gelen araçların bir çoğunda bu arızanın olduğunu söylediler.

1 hafta kadar yazışma sürdükten sonra hasarın garanti kapsamına girmediğini söylediler. Sebebi de; aracımın klimasını dışarıda taktırdığım için garanti kapsamı dışında kalmış ama oluşan arızanın çoğu orijinal klimalı araçlarda da var. Arızanın klimayla falan alakası yok yani ama servise bahane çok. Yani anlayacağınız aracın garantisi araç size geçince bitiyor. Yada şöyle söyleyeyim aracınız arızalanınca garantisi bitiyor.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atilla T.
  14 Mayıs
  18:15

  İrtibata geçtiler ama laf olsun diye.Bana konu ile ilgili her şey iletilmişmiş.Zaten ona istinaden yazdım ben şikayetimi.Tek tavsiyem vw ve doğuş oto dan aldığınız sıfır ve garantili araçlara kesinlikle güvenmeyin.Aracınızda oluşan arıza yada sorunu bir bahane bulup garantiye sokmuyorlar.Onun için araç alırken bir kez daha düşünün.Bu benim sıfır aldığım 3. vw genimdi.Tavsiyelerimle beraber 20 tane crafter olmuştur.vw ve doğuş oto benim için bitmiştir.Bu olay son oldu.Aracımı satılığa çıkardım satar satmaz Mengerler den Mercedes Sprinter alacağım.Bundan sonra da tercihim ve tavsiyem Mengerler ve Mercedes Sprinter.

 • 14 Mayıs
  11:02

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. T. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 89 24