Volkswagen Garanti Kapsamındaki Araç Bakımı!

Cetin A. |

2013 model 1.2 TDİ Volkswagen Polo marka aracım var. 15 bin bakımı için İzmit ark otoya servise götürdüm. Aracımı teslim ederken frenleri ile ilgili sorunda olabileceğini belirterek kontrol edilmesini istedim. Fakat bu talebimi yazılı hale getirmeden sadece gözle kontrol yaparak herhangi bir sorun olmadığını belirtip aracı teslim ettiler. Yine 30 bin bakımına aynı servise gittiğimde aynı şikayetimi ilettikten sonra yazılı halede kontrolünün yapılmasını istedim.

Yapılan kontrolde ön disklerin hatalı olduğunu verilecek servis raporunun doğuş oto tarafından onayını müteakip onarılacağı belirtildi. Yoksa ücretinin tahsil edileceği söylendi ve garanti kapsamında onarımı yapılmadı.

Etiketler :

Fren Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cetin A.
  05 Kasım
  12:48

  Doğuş grubundan konuyla ilgileneceğiz biz size dönüş yapacağız denilerek arandım fakat hala bir sonuç yok. Arayan da yok cevap veren de... .

 • Cetin A.
  23 Haziran
  11:02

  Bunu bir cevap olarak kabul etmiyorum. Servisten çıktıktan sonra 1 kere memnuniyet anketi olarak arandım onun haricinde bilgilendirme sadece servisten çıkarken yapılmıştır. Araca yapılacak onarımın normal şartlarda hatalı üründen dolayı yapılması gereken sınırda olduğu fakat bu onarımın 10 bin km üstü araçlara uygulanmadığı servis danışmanı tarafından bildirilmiş ve nihai kararın doğuş oto tarafından verileceği ya da iyi niyet onarımı kapsamında yapılabileceği belirtilmiştir. Fakat doğuş oto tarafından maliyetten kaçılarak aksi karar verilerek onarım yapılmamış bedeli istenmiştir.

 • 03 Haziran
  10:48

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. ÇETİN Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG