03 Haziran 2015

Volkswagen Garanti Kapsamındaki Araç Bakımı!

2013 model 1.2 TDİ Volkswagen Polo marka aracım var. 15 bin bakımı için İzmit ark otoya servise götürdüm. Aracımı teslim ederken frenleri ile ilgili sorunda olabileceğini belirterek kontrol edilmesini istedim. Fakat bu talebimi yazılı hale getirmeden sadece gözle kontrol yaparak herhangi bir sorun olmadığını belirtip aracı teslim ettiler. Yine 30 bin bakımına aynı servise gittiğimde aynı şikayetimi ilettikten sonra yazılı halede kontrolünün yapılmasını istedim.

Yapılan kontrolde ön disklerin hatalı olduğunu verilecek servis raporunun doğuş oto tarafından onayını müteakip onarılacağı belirtildi. Yoksa ücretinin tahsil edileceği söylendi ve garanti kapsamında onarımı yapılmadı.

Cetin 2.560 Okunma

Cevaplar

  • Cetin 05 Kasım 2015

    Doğuş grubundan konuyla ilgileneceğiz biz size dönüş yapacağız denilerek arandım fakat hala bir sonuç yok. Arayan da yok cevap veren de... .

  • Cetin 23 Haziran 2015

    Bunu bir cevap olarak kabul etmiyorum. Servisten çıktıktan sonra 1 kere memnuniyet anketi olarak arandım onun haricinde bilgilendirme sadece servisten çıkarken yapılmıştır. Araca yapılacak onarımın normal şartlarda hatalı üründen dolayı yapılması gereken sınırda olduğu fakat bu onarımın 10 bin km üstü araçlara uygulanmadığı servis danışmanı tarafından bildirilmiş ve nihai kararın doğuş oto tarafından verileceği ya da iyi niyet onarımı kapsamında yapılabileceği belirtilmiştir. Fakat doğuş oto tarafından maliyetten kaçılarak aksi karar verilerek onarım yapılmamış bedeli istenmiştir.

  • Volkswagen Temsilcisi03 Haziran 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. ÇETİN Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön