08 Nisan 2015

Volkswagen Garanti Kapsamı.

2014 model model Polo aracımın garantisi devam etmektedir. Aracımın ön cam sileceklerinden ses geldiğini servise bildirdim servisin bana verdiği cevap aşınmaya bağlı yıpranmadan dolayı camı çiziyor oldu. Çözümün ise sileceklerin değişiminde olduğunu söylediler. Bende tamam arabam nasılsa garantili değiştirin dedim servis yetkilisi arkadaş sileceklerin garanti kapsamı dışında olduğunu bu nedenle değişimin ücretli olacağını söyledi.

Şimdi Volkswagen kadar büyük bir markadan bu kadar küçük bir garanti kapsamı olmasından şikayetçiyim. Sonuçta benim hatam değil silecekleri aşındırmak yağmurda silecek çalıştırmayalım mı aşınmasın diye ve 2 yıllık garantisi ne işe yarar ki o zaman?

Ali 1.673 Okunma

Cevaplar

  • Ali 14 Nisan 2015

    Sadece bilgi verdiniz. Verdiğiniz bilgi benim mağduriyetimi veya şikayetimi düzeltmedi. Volkswagen ürün garanti etme konusunda bence sınıfta kalmıştır.

  • Volkswagen Temsilcisi08 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. Yuluk ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön