Volkswagen Fahiş Tamir Ücreti Aldı!

Mustafa T. |

2011 model cadyy aracımın yağ soğutucusundan su kaçağı sonucunda aracımı yetkili servise getirdim, 1280 TL fiyat çıkardılar. Yağ soğutucusunun herhangi bir darbeye maruz kalmadan kısa bir süre içerisinde problem çıkarması ve fiyatının yüksek olduğunu düşündüğüm için doğuş otomotiv yetkilileri aradım. Konu ile ilgili yetkili birimden geri dönüş yaptılar. Cihazın garantisi bittikten sonra aracın bakımı için yetkili serviste herhangi bir kayıt olmadığı için yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Ben yağ soğutucusunun kısa bir süre içerisinde problem çıkardığı için yardımcı olmalarını talep ediyorum. Yapılan açıklamaya bakın para vereceksin. İndirim veya yardım alacaksın müşteri memnuniyetine bak.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa T.
  14 Temmuz
  17:40

  Buradaki hatanın fabrikasyon bir problem olduğu yardımlarınızı bekliyorum.

 • Mustafa T.
  14 Temmuz
  17:39

  Sn.. ilgili
  cadyy model aracımın su kaçağı sonucunda yağ soğutucusunun su sızdırdığı tespit edildi yağ soğutucusunun herhangi bir darbeye maruz kalmadan problem çıkarması ve fiyatının yüksek olduğu için tarafınızdan iskonta talep ettim ilgili birim tarafıma geri dönüş yaptı benim açıklamalarımı kale almadan siz yani ben aracınızın garantisi bittikten sonra herhangi bir araç bakımı için yetkili servisimize uğramadığınız için yardımcı olamayacaklarını belirtiler ve kesip attılar benim burada açıklamak istediğim yağ soğutucusunun kısa bir süre içerisinde problem çıkarması ekli dosyada görebileceğiniz gibi orink yatağının iç kısımdan su sızdırdığı görünmektedir

 • 13 Temmuz
  09:55

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. T. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24