07 Mart 2013

Volkswagen Enjektör Değişimi!

Aracımı muayene kontrolü için 05. 03. 2013 günü uzay otoya götürdüm . İlgili serviste bana aracınızın pompa enjektörlerini kontrol edeceğiz ve bedelsiz olarak fabrika garantisinde bedelsiz olarak değişimi gerçekleşecek dendi ve kontrol sonrası bir adet pompa enjektör ve aparatlarının değişimi bedelsiz olarak yapıldı.

Anladığım kadarıyla enjektörlerde hatalı üretim saptanmış ve böyle bir hizmet verilmiş. Benim aracım 2005 model ve bu güne kadar hep ilgili servise gittim servis kayıtlarım incelenecek olursa diğer 3 adet enjektör ücreti mukabili tarafımdan değiştirilmiştir. (araç yolda arıza yaparak çekici ile servise gitmiştir) benim ödemiş olduğum masraflar fabrika garantisinde olmalı.

Özdemir 650 Okunma

Cevaplar

  • Özdemir 14 Mart 2013

    woksvagen yetkilileri hatalarını kampanya olarak adlandırıyorlar ,bana göre kampanya değil hatalı üretim kabul edilmiş ve enjektörleri değiştiriyorlar.bu tespiti 3,4 yıl önce yapmış olsalardı ücreti mukabili değiştirmiş olduğum enjektörler kampanya adı altında bedelsiz olarak değişmeyecekmiydi bana bu sorumun cevabını verebilirler mi?

  • Volkswagen Temsilcisi09 Mart 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. MERDİVANLI ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 0212 335 04 44

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön