Volkswagen Enjektör Değişimi!

Özdemir M. |

Aracımı muayene kontrolü için 05. 03. 2013 günü uzay otoya götürdüm . İlgili serviste bana aracınızın pompa enjektörlerini kontrol edeceğiz ve bedelsiz olarak fabrika garantisinde bedelsiz olarak değişimi gerçekleşecek dendi ve kontrol sonrası bir adet pompa enjektör ve aparatlarının değişimi bedelsiz olarak yapıldı.

Anladığım kadarıyla enjektörlerde hatalı üretim saptanmış ve böyle bir hizmet verilmiş. Benim aracım 2005 model ve bu güne kadar hep ilgili servise gittim servis kayıtlarım incelenecek olursa diğer 3 adet enjektör ücreti mukabili tarafımdan değiştirilmiştir. (araç yolda arıza yaparak çekici ile servise gitmiştir) benim ödemiş olduğum masraflar fabrika garantisinde olmalı.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özdemir M.
  14 Mart
  11:40

  woksvagen yetkilileri hatalarını kampanya olarak adlandırıyorlar ,bana göre kampanya değil hatalı üretim kabul edilmiş ve enjektörleri değiştiriyorlar.bu tespiti 3,4 yıl önce yapmış olsalardı ücreti mukabili değiştirmiş olduğum enjektörler kampanya adı altında bedelsiz olarak değişmeyecekmiydi bana bu sorumun cevabını verebilirler mi?

 • 09 Mart
  13:03

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. MERDİVANLI ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  0212 335 04 44