Volkswagen Emisyon Hakkında!

İsmail S. |

2013 model polo 1,6 tdı araç sahibiyim. Kullandığım araç hatalı emisyon ölçümü sebebi ile çevreye zarar vermektedir. Bir çevre dostu olarak aracımın iade alınmasını ve tarafıma yeni bir 2015 model emisyon salımı normal seviyede olan bir polo için indirim yapılmasını istiyorum. Müşterilerini kandırmayı belki bu şekilde hafifletebilir. Eğer gerekli dönüşleri alamaz isem Almanya ya sık sık giden bir kişi olarak şikayetimi bizzat Wolkswagen bayisine yapacağım ve Türkiye de mağduriyetim için hukuk mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail S.
  05 Kasım
  13:32

  Merhabalar. 02.11.2015 tarihinde aracım 2013 model 1,6 tdı aracım için emisyon kandırmacası olduğu ve müşterileri olan bizleri kandırdığı için şikayette bulunmuştum. Bugün itibari ile dönüş cevaplarında şahsıma bu konuda bilgi verdiklerini beyan etmişler. Tarafıma firma tarafından ne bir dönüş olmuş ve ne de bir bilgilendirme yapılmamıştır. Artık volksvagen müşterilerini kandırmayı ve ve yalan söylemeyi alışkanlık haline getirdi anlaşılan. Artık bundan sonraki süreçte adli makamlar tarafından hakkımı arayacağım. Hukuku kandıracak kadar değillerdir.

 • İsmail S.
  03 Kasım
  09:17

  Tarafıma firmanız tarafından ne bir dönüş ve ne de bir bilgilendirme olmuştur.

 • 03 Kasım
  09:14

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. İSMAİL Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24