03 Kasım 2015

Volkswagen Emisyon Hakkında!

2013 model polo 1,6 tdı araç sahibiyim. Kullandığım araç hatalı emisyon ölçümü sebebi ile çevreye zarar vermektedir. Bir çevre dostu olarak aracımın iade alınmasını ve tarafıma yeni bir 2015 model emisyon salımı normal seviyede olan bir polo için indirim yapılmasını istiyorum. Müşterilerini kandırmayı belki bu şekilde hafifletebilir. Eğer gerekli dönüşleri alamaz isem Almanya ya sık sık giden bir kişi olarak şikayetimi bizzat Wolkswagen bayisine yapacağım ve Türkiye de mağduriyetim için hukuk mahkemesine başvuracağım.

İsmail 389 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 05 Kasım 2015

    Merhabalar. 02.11.2015 tarihinde aracım 2013 model 1,6 tdı aracım için emisyon kandırmacası olduğu ve müşterileri olan bizleri kandırdığı için şikayette bulunmuştum. Bugün itibari ile dönüş cevaplarında şahsıma bu konuda bilgi verdiklerini beyan etmişler. Tarafıma firma tarafından ne bir dönüş olmuş ve ne de bir bilgilendirme yapılmamıştır. Artık volksvagen müşterilerini kandırmayı ve ve yalan söylemeyi alışkanlık haline getirdi anlaşılan. Artık bundan sonraki süreçte adli makamlar tarafından hakkımı arayacağım. Hukuku kandıracak kadar değillerdir.

  • İsmail 03 Kasım 2015

    Tarafıma firmanız tarafından ne bir dönüş ve ne de bir bilgilendirme olmuştur.

  • Volkswagen Temsilcisi03 Kasım 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. İSMAİL Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön