15 Ekim 2014

Volkswagen Egr Valfi Arızası!

Aracım Volkswagen Caddy 2011 trendline dsg şanzıman. 44000 km de ve bütün bakımları yetkili serviste yapıldı. Egr valfi arızası nedeni ile servise gittim 6 gün sonunda arıza tespit edilerek tarafıma egr valfi arızası bildirdirildi. Tüm bakımlarımı yetkili servislerde yapmama rağmen iyi niyet garantisinden hiçbir şekilde faydalandırılmadım. Nedeni sorulunca da hiçbir gerekçe tarafıma iletilmedi. Bir motor nasıl olur da 44000 km de bu arızayı verir ve tamamen üretimden kaynaklanan bu hatadan dolayı üretici firma nasıl olur da hiçbir şey yokmuş gibi ve kendilerinde hata ve kusur yokmuş gibi bu olayın tamamını biz kullanıcılara keser.

Osman 9.837 Okunma

Cevaplar

 • Osman 20 Ekim 2014

  göstermelik ve komik bir indirim yapmak müşterii le ilgilenmek oluyorsa işlem tamam.

 • Osman 20 Ekim 2014

  yaptığım tüm açıklamalarımda tarafıma haklı olduğum ilgili firmanın tüm personelleri tarafından söylenmiş olup, tarafıma göstermelik olarak parça ücretinde işçilikte gibi bir indirim uygulanmıştır. areacımda arızalanan parça, her nekadar firma tarafından sürücü hatası olarak kabul edilse de, tamamen üretim hatası olup, üretici firmanın araçlarında çok sıklıkla karşılaşılan bir arıza nedenidir.

 • Volkswagen Müşteri Temsilcisi15 Ekim 2014

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. İ. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön