Volkswagen Egr Valfi Arızası!

Osman İ. |

Aracım Volkswagen Caddy 2011 trendline dsg şanzıman. 44000 km de ve bütün bakımları yetkili serviste yapıldı. Egr valfi arızası nedeni ile servise gittim 6 gün sonunda arıza tespit edilerek tarafıma egr valfi arızası bildirdirildi. Tüm bakımlarımı yetkili servislerde yapmama rağmen iyi niyet garantisinden hiçbir şekilde faydalandırılmadım. Nedeni sorulunca da hiçbir gerekçe tarafıma iletilmedi. Bir motor nasıl olur da 44000 km de bu arızayı verir ve tamamen üretimden kaynaklanan bu hatadan dolayı üretici firma nasıl olur da hiçbir şey yokmuş gibi ve kendilerinde hata ve kusur yokmuş gibi bu olayın tamamını biz kullanıcılara keser.

Etiketler :

Motor Arıza Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman İ.
  20 Ekim
  16:04

  göstermelik ve komik bir indirim yapmak müşterii le ilgilenmek oluyorsa işlem tamam.

 • Osman İ.
  20 Ekim
  16:02

  yaptığım tüm açıklamalarımda tarafıma haklı olduğum ilgili firmanın tüm personelleri tarafından söylenmiş olup, tarafıma göstermelik olarak parça ücretinde işçilikte gibi bir indirim uygulanmıştır. areacımda arızalanan parça, her nekadar firma tarafından sürücü hatası olarak kabul edilse de, tamamen üretim hatası olup, üretici firmanın araçlarında çok sıklıkla karşılaşılan bir arıza nedenidir.

 • 15 Ekim
  15:44

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. İ. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 89 24