23 Ekim 2014

Volkswagen Edremit Yağcı Farklı Bilgi Aktardı!

18.10.2014'de yıllık bakıma gittiğim Volkswagen Yağcı Edremit'te, 2013 yılında yapılan bakımda tespit edilen ve akabinde Doğuş Otoya ilettiğim aracımın ön sileceklerinin orijinal olup olmadığının tespitini ve yapılan tespitin sonucunun şahsıma verilecek olan bakım formunda belirtilmesini talep etmem üzerine aracımın bakımını yapan teknisyen tarafından ön silecek süpürgelerinin orjinal olmadığı tespit edilerek bakım sonrası verilecek olan bakım formuna yazılmış ancak bakım çıkışı Yetkili Servisin Satış Sonrası Hizmetler Kapsamındaki Sorumluluklarına dair bana hiç de gerekli olmayan belge verilmesine rağmen teknisyenin tespitinin yer aldığı form sümen altı edilmiştir. Edremit Volkswagen Yağcı'yı kınıyorum.

İsmail 1.122 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 24 Ekim 2014

    Benimle yaptığınız görüşmede ne bilgilendirmesi yaptınız? Geçen yılki bakımdan sonra yaptığım ilk baş vurudan sonra olduğu gibi bu yıl da yine SİLECEKLERİMİN ORİJİNAL OLDUĞU VE SİLECEKLERİN ORİJİNAL OLMADIĞINA İLİŞKİN SERVİSTE VERİLEN BİLGİNİN YEDEK PARÇALARIN ÜZERİNDE YER ALAN NUMARA VE İŞARETLERİN ZAMAN ZAMAN DEĞİŞMESİNDEN KAYNAKLANDIĞI ŞEKLİNDE HİÇ DE TATMİN EDİCİ OLMAYAN BİR AÇIKLAMA YAPILMIŞTIR. YEDEK PARÇALARIN ÜZERİNDEKİ ZAMAN ZAMAN DEĞİŞEN BU NUMARA VE İŞARETLERDEN NEDEN SİZİN YETKİLİ SERVİNİZDEKİ SİZİN TEKNİYENLERİNİZ HABERİ YOKTUR? GARANTİSİ YILLAR ÖNCE BİTİĞİ VE YETKİLİ SERVİSE GİTME MECBURİYETİ OLMADIĞI HALDE ARACINI ONCA KÜLFETE KATLANARAK HER DEFASINDA EN AZ 300 - 400 KM YOL KATEDEREK YETKİLİ SERVİSE GETİREN İNSANLARIN KAFASINI KARIŞTIRMAYA VE ŞÜPHE İÇİNDE BIRAKMAYA HAKKINIZ VAR MI SİZİN?

  • Volkswagen Temsilcisi24 Ekim 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. AKKAYA ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön