Volkswagen DSG Şanzuman Kavrama Problemi.

Ercüment Ö. |

Öncelikle sizi çok duydum ve umutlandım açıkçası. Aracım 2010 model Volkswagen Golf 6'dır. Aracımı aldıktan yaklaşık 14 bin km sonra kavrama arızası oldu ve servis, kavramayı değiştirdi. Aracım şimdi 50 bin km'de ve yine aynı kavrama problemi olduğunu söylediler. Bu arızanın kesinlikle kullanıcıdan kaynaklanan bir durum olmadığını kendileri ve Almanya Volkswagen'de bilmektedir.

Forumlarda dünya kadar kullanıcı sırf bu kavrama probleminden dolayı çok nadir durumdadırlar. Servis derki 2 araç bakımını bizde yaptırmadığınız için sadece indirim yapabiliriz ve benden 1750 TL ücret istediler. Her 20-30 bin km'de kavramayı mı değiştireceğiz. Kesinlikle kullanıcı hatası değildir.

Etiketler :

Şanzıman Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercüment Ö.
  22 Ocak
  11:22

  Evet doğrudur benimle görüştüler zaten bu yüzden size müracaat ettim. Çünkü kullanıcı hatası değildir kesinlikle bunu ücretsiz olarak değiştirmeleri gerekirken yalnızca 2 bakımı kendilerine yaptırmadığım için benden ücret istiyorlar böyle bir saçmalık olabilir mi? Bütün Türkiye genelinde Volkswagen kavrama problemi var Almanya 10 yıl garanti verirken burada 2 yıl. Ben mağdurum ve o yüzden size sığındım teşekkür ederim

 • 22 Ocak
  09:50

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. Özakıncı ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24