11 Haziran 2015

Volkswagen Doğuş Oto-Auto Club İşçilik Hatasını Kabul Etmiyor.

Yeni aldığım aracıma Auto Club firmasına komple şeffaf kaplama yaptırdım ancak yapılan kaplamanın bir çok yerinde sorunlar ortaya çıktı. Firma ile görüştüm bazı yerleri işçilik nedeniyle olduğunu ve yapacaklarını söyledi ancak kaputta olan kabarmanın işçilik hatası olmadığını gerekçe göstererek yapmak istemediler, Doğuş güvencesi olduğu için hem Doğuş Oto hem de Auto club firması yetkilileri ile görüşmeme rağmen sonuç alamadım.

Araca kaplama yaptırırken tamamen Doğuş Oto' ya güvenerek burada yaptırmıştım.
Doğuş Oto ve Auto Club firmasının aracımın kaputunda meydana gelen işçilik hatasını kabul edip gerekli değişimin yapılmasını talep ediyorum.

Serkan 1.224 Okunma

Cevaplar

 • Serkan08 Temmuz 2015

  şikayet var

 • Serkan08 Temmuz 2015

  Merhaba, aracımdaki sorun Doğuş oto sayesinde giderilmiştir. auto club firması hatasını kabul etmemekte ısrarcı olması nedeni ile uzun süre uğraşmak zorunda kaldım, maalesef bireysel memnuniyet olarak yardımcı olmadılar Doğuş otonun baskısı ile sorun giderildi. Şunu tekrar söylemek istiyorum auto club firmasına inşallah bir daha işim düşmez çünkü mutlaka sorun çıkacaktır. Buradan tekrar Doğuş oto ya çatıları altında bu tür firmalara yer yerirken biraz yaptıkları işin kontrolünüde sağlamaları gerektiğini çünkü bu firmalara Doğuş otoya güvendiğimiz için iş yaptırdığımızı unutmamaları gerekmektedir. Tekrar Doğuş otoya ve şikayetvar site yetkililerine teşekkür ederim.

 • Serkan'ın Teşekkür Mesajı08 Temmuz 2015

  Merhaba, aracımdaki sorun Doğuş oto sayesinde çözüldü ama Doğuş çatısı altında hizmet veren autoclub firmasının hem yaptıkları işin kalitesine hem de müşteri taleplerine olan davranış ve uslupları iğrenç denilebilecek kadar kötüydü. İnşallah bir daha bu fimaya bir şey yaptırmak zorunda kalmam. Doğuş otoya ve buradan sorunumu ileterek çözüme ulaşmasında vesile olan şikayet var site yetkilierine çok teşekkür ederim.

 • Serkan23 Haziran 2015

  Evet aradılar ve aracı servise tekrar bıraktım bakalım bu sefer aracı nasıl geri alacağım, merak içinde sonucu beklemekteyim

 • Serkan11 Haziran 2015

  Şikayetim sonuçlanmak yerine dahada büyüdü, aracımda hasar nedeniyle kapı ve çamurluk boyandı ve yeni kaplama yapıldı yapılan yeni folyo kaplamanın renk tonu ile aracımdaki şeffaf folyo kaplamanın ton farkı eskisi krem yenisi beyaz inanılmaz derecede çirkin görünüyor, aracı gören herkes doğuşta yaptırdığına eminmisin diyor, sorun çözümü için tek çare aracın tamamının yeniden yapılması ama doğuş oto ve auto club buna olumsuz bakıyor sorunun çözümünü bekliyorum.

 • Volkswagen Temsilcisi11 Haziran 2015

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. S. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön