29 Temmuz 2017

Volkswagen Doğuş Oto Ankara Aracımızı Servise Getiremiyoruz...

Doğuş Oto Ankara servislerine aracımızdaki bir şeye bakmaları için getiriyoruz, hafta sonu olmaz deyip hafta içi randevusuz getirin diyorlar. Hafta içi randevusuz getiriyoruz, bugün vakit yok deyip bir daha gelin diyorlar. 15000 bakımı için arıyorum 1 ay sonraya randevu veriyor. Servisteki kişiler erken ararsanız ikame araç verilir diyor, servis randevusunda öyle bir şey yok kiralayabiliriz diyorlar. Böyle rezillik görmedim. İkinci aracımız var kiralamaya kuruş vermeyiz hiç merak etmeyin. Ayrıca tek servis Doğuş servisleri de değil. Bu kafayla siz garanti süresi bitince nasıl müşteriyi koruyacaksınız? Bundan sonra Doğuş Oto'yla işim bitmiştir. Ayrıca Almancamız da mevcut, Almanya fabrikasına da bir mail atacağız markanın itibarını nasıl düşürdüğünüzle ilgili. Bu arada, bir sonraki aracımız T** olacak, kalite benzer, insan gibi yaklaşım var en azından.

Çağdaş 3.462 Okunma

Cevaplar

 • Çağdaş28 Eylül 2017

  Bu hafta aracımızla 2-3 bin TL dolayında hasara sebep olacak kaza yaşadık. Bu mesajda daha önce yaşanan olaylar, servisin aracımızı çizmesi, yetkili kişinin (Ahmet Bey) üstlenmemesi ve her şeyde ileri tarihe randevu verilmesi gibi nedenlerle kasko ve tamirat işlemlerimizi farklı yerden yaptırdık. Bilginize.

 • Çağdaş19 Ağustos 2017

  Serviste aracı sürttükleri için Cumartesi gittik. Orada olacağını söyleyen servis görevlisi zaten yoktu. Hiçbir görevliyi bu konuda sorgulamadıkları da belliydi. Servis şefi Ahmet adlı kişi araç liftlerine sürtülerek gayet mümkün olabilecek bir karışlık sürtme için taş izi diyerek oyalamaya çalıştı. Aracın servise girmeden önce fotoğraflarını çekmişler, ne hikmetse sadece aracın o köşesinin fotoğrafı yok. 5 dakikada kendimiz yapsak daha temiz yapacağımız uyduruk bir rötuş boyasıyla geçiştirmeye çalıştılar. Orijinal parça ile değişim yapılmazsa bu işin peşini bırakmayız. Orijinal parça ile değişim bile yapılsa o parçanın orijinali ile aynı kalitede olup olmayacağı, aracın kaza yapmış gibi görünmesi, kaybettiğimiz zaman ve emek gibi konuların da telafisi yok. 2016 model Polo aracımız da mevcut. Bu nedenlerle iki araç için de Doğuş servisleri bizim için bitmiştir.

 • Çağdaş15 Ağustos 2017

  Rezil bir hizmet. Bakıma getirdik araç gevşekliklerinden gereksiz yere iki gün kaldı mağdur olduk. Pos cihazından 20 dakika çekim yapamadılar güneş altında bekledik bi de kartta bir şey var havalarına girdiler. Son olarak tamponu sürtmüşler bi de onunla uğraşacağız. Arkadaşlar bütün markalar benzer araba yapıyorartık, bu kepaze hizmet anlayışıyla uğraşmayın paranızla rezil olmayın. Mağduriyetin telafisi zaten tok, ama boya işi hallolmazsa mahkeme ile Söke Söke alırız. Sizin gibi köylü kurnazlarıyla uğraşmaktan hi. Çekinmeyiz.

 • Çağdaş01 Ağustos 2017

  Bilgi verildi ama çözüm sunulmadi. Aracı hafta sonu servise getiremiyoruz, en ufak işlem için araba orada birakiliyor, yedek araç ya da eve servis yok.

 • Volkswagen Temsilcisi31 Temmuz 2017

  Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. B. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön