17 Mart 2015

Volkswagen Direksiyonda Beyazlama, Aşınma Oldu!

2 araç var, bunlar 2013 ve 2014 Golf. Yeni olan 8000 km'deki aracın direksiyonda aşınma ve renk bozulması var, 18000 km de olan ilk aracımızda ise böyle bir problem yok. Ben 2 aracıda kullanıyorum ve kullanıcı hatası olması imkansız ama tabi ki Volkswagen böyle basit bir bahane üretmez.

Konuyu Rize servisine ilettim bir de buradan merkeze iletmek isterim, resmi koyup konuyu da anlatıp Doğuş Otomotiv'den acilen müşteri memnuniyeti adına değişim bekliyorum, hak olan değişimdir. Deride kesinlikle hata var, 8000 de bozuldu bu araç 69 bin TL 2 yıl sonra direksiyon bembeyaz olacak diye korkuyorum.

Çağlar 3.289 Okunma

Cevaplar

 • Çağlar 17 Aralık 2015

  Benim şikayetimden sonra 10 adetten fazla resimlerle benimle aynı problemi yaşayan şikayet gelmiş. Buraya ulaşanlar dışında çeşitli forumlarda yine aynı konular var, Volkswagen de farkında ama zaten sizin tüm imajınız yerle bir oldu (emisyon) bende bi satsam gidip merso alacağım, bu direksiyon işini birisi mahkemeye taşısa da emsal kararla bizde size gelsek.

 • Çağlar 09 Temmuz 2015

  Olmadı kullanıcı hatası dedi durdular, bir dahamı tövbe f. d markası bile bunu yapmoyor. Adama yeni direksiyon takıyor peşine çiçek çikolata. Aldık bi kere binecez ama bu da geçer, bu yazdıklarım başına gelen bir çok şikayetide arama yaparak bulabilirsiniz, ama sonuçta biz sülüsyon sürenler olarak haksız kaldık, hepmizin sülüsyonda nası aynıysa artık. Sanki traş köpüğü

 • Çağlar 19 Mart 2015

  Solisyon vb. Bir madde temas etmiştir, yoksa bizim direksiyon asla böyle hatalarla karşılaşmaz dediler. Bende beni değil şirketini en iyi şekilde temsil eden temsilciye kapatabilirsiniz dedim. Telefonda öyle konuşuyorlar ki az daha ilerlese direksiyonu ben yedim, size de üzerine 1000 TL göndereyim konu kapansın diyecek oluyorsunuz. Doğuş harika çalışıyor iyi ki de 2 adet araç almışım bu firmadan yoksa başka yerde olmadık itibar görürdüm, müşteri memnuniyeti de neymiş.

 • Çağlar 17 Mart 2015

  Geri dönüş yapıldı, hiç olmasa dikkate alındığınız bilmek bile güzel. Sonuç alınmadı fakat olumlu yönde olacağını umut ediyorum. Gelişmeleri yine buradan paylaşacağım.

 • Volkswagen Temsilcisi17 Mart 2015

  Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. ÇAĞLAR Bey ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön