Volkswagen Direksiyon Simidi Soyulması ve Renk Atması.

Taylan D. |

2013 model 30.000 km'de Jetta marka garanti kapsamındaki aracımın direksiyon simidinde soyulma ve renk atması mevcuttur. Kusur Doğuş Oto ve Özsa Otoya iletilmiş ancak mevcut direksiyonun garanti kapsamında değişiminin yapılmayacağı tarafıma bildirilmiştir.

Direksiyon simidinde teknik inceleme dahi yapılmadan, soyulmanın sebebinin el losyonu, krem, parlatıcı gibi etkenlerin olduğu tarafıma söylenmiştir. Sonuç olarak bu km'de ve bu modelde bir aracın direksiyonunun soyulması anormal bir durumdur. Yüksek marka imajına ve kaliteye sahip bir ithalatcı firmanın böyle bir durumda sessiz kalması ve kullanıcısına çözüm üretmemesi son derece üzücü bir durumdur.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taylan D.
  12 Kasım
  21:39

  Aracımda yaşanan problemin garanti kapsamına girmemesi, personelin daha tetkik yapılmadan olumsuz cevap vermesi ve koskoca vw grubunun çözüm üretmemesi. Yazık, bir daha vw grubu bir araçmı? ASLA...

 • 28 Ekim
  17:58

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. DOGRU ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24