Volkswagen Cam Silecekleri ve İlgisizlik.

Adem Y. |

20/06/2014 tarihinde Jetta aldım. Havalar yağışlı olması nedeni ile ilk kez cam sileceklerini tahminen bundan 10 gün falan önce çalıştırdım. Ancak silecekler çok kötü bir şekilde ses çıkartıyor sanki camı çizecek derecede camı temizliyor. Adana'da bulunan Aykan servisine telefon açtım durumu söyledim.

Servis görevlisi cam sileceklerinin garanti kapsamında olmadığını söylediler. Durumu şikayet hattına bildirdim. Tabiki yine aynı cevap. Böyle bir şey olur mu arkadaşlar. Daha araba 3 aylık ve hiç kullanılmayan cam silecekleri benim kusurumdan dolayı böyle olmuş sanki garanti kapsamında değilmiş. Helal olsun doğuş gurubuna ve helal olsun Jetta gibi bir araca!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem Y.
  05 Kasım
  10:36

  Sorun çözülmez ise bilgilendirme dediğiniz şey ne işe yarar. Bilgilendirme dedikleri şey sileceklerin garanti kapsamında olmadığı buna bilgilendirme diyorlar arkadaşlar.Ne işe yarıyor bu bilgilendirme dedikleri ŞEY

 • 03 Kasım
  10:34

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. YILMAZ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24