Volkswagen Boya Garantisi İşe Yaramıyor.

Muhterem K. |

Ön kaput üstünde kuş pislemesi cilayı ve boyayı eritmiş. Aracımı servise götürdüm. Bunun boya garantisinde olması gerektiğini ve ücretsiz boya ve cila yapılması gerektiğini belirttim. Servis (Doğuş Oto) bunun dış etken olduğunu, garanti kapsamına alamayacaklarını belirttiler. Yani eğer bir kuş pislemesi ile boya eriyorsa, arabanın üstüne tente yaptırıp dolaşalım. Boya boya değil badana sanki.

Etiketler :

Boya Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhterem K.
  20 Mart
  17:09

  benimle daha önce görüştükleri konu tamamen farklı idi, (servis ücretleri konusunda idi) bu konu garanti uygulamasının keyfi yorumuna dair bir konudur ve benimle bu konuda görüşülmemiştir. Daha önceki görüşmede de standart ifadelerin dışında bir çözüm getirmekten son derece uzak bir diyalog yaşanmıştır. Özetle firmanın (Doğuş Otomotiv) müşterilerine saygı duyduklarını düşünmüyorum. İlgili kişiler çözüm üretmekten çok kendilerine öğretilen standart yaklaşımların dışına çıkmıyorlar. ("Tabi efendim sizi anlıyorum efendim") Hadise budur yani...

 • 20 Mart
  09:14

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. K. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24