Volkswagen Bayii Kauçuk Paspas Vermiyor.

Hakan K. |

Doğuş Oto Etimesgut şubesinden dizel Volkswagen passat satın aldım. Malum hava şartları o aklıma gelmedi ve kendileri de araca kauçuk paspas koymadıklarından aracın paspasları biraz battı. Müşteri memnuniyeti için beni aradıklarında durumu belirttim ve kendilerinden paspas rica ettim, konuyla ilgileneceklerini belirttiler ama ilgilenen olmadı.

Hafta sonu ilgili bayiye gittiğimde benim satış danışmanımın izinli olduğunu öğrendim ve başka bir danışmana durumu anlattığımda 'size paspas veremeyiz' dedi. Ben aracı alırken satış danışmanının yaptığı hesap sonucunda ufak bir meblağ fazla para bile yatırmıştım, yani bu mudur ilgi alaka bunu çözemedim, nasılsa aracı sattık mantığı mı?

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  17 Şubat
  00:40

  Bilgilendirmeden kastınız şubeye iletelim ise tamam ama onun haricinde bilgilendirme namına bir şey göremedim pek, müşterinin yanında mı yoksa karşısında mı olmak istiyorsunuz? Kopyala yapıştır cevaplardan ziyade bu soruya cevap verin lütfen!

 • 16 Şubat
  14:36

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. K. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24