03 Şubat 2015

Volkswagen Batı Otomotiv Kusurlu Araç Sattı.

30 Ekim 2013'te Denizli Batı Otomotiv bayisinden aldığım sıfır Volkswagen Golf marka aracım, aradan geçen aylar sonrasında sol ön farından su almaya başladı. Yaptığım gözle kontrol neticesinde sol ön farda üst kısımda çatlak gözlemledim. Aracı satın almadan önce bayii otoparkında çeşitli açılardan fotoğraflarını çekmiştim.

Bu fotoğrafların birinde bu çatlak fark edilebiliyor. Yani aracı almadan önce bu çatlak varmış ama fark etmesi çok zor. Kışın bu sene sert geçmesi neticesinde sol ön farın su alması durumunu bayiiye anlattım. Doğuş İstanbul'la yazışacaklarını söylediler. 3-4 gün sonra Doğuş'tan olumsuz yanıt geldiğini söylediler. Bana ayıplı araç satıldı ama kabullenmiyorlar.

Doğan 4.714 Okunma

Cevaplar

  • Doğan 04 Şubat 2015

    Sadece şikayetim dinlendi ama herhangi bir çözüm şimdilik yok. Eğer çözüm için herhangi bir adım atılmazsa hukuki haklarımı elimdeki fotoğraflarla birlikte başlatacağımı bildirmek isterim.

  • Volkswagen Temsilcisi03 Şubat 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. P. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön