Volkswagen Baskı Balata Ve Debriyaj Merkezi Hatası!

Oguzhan E. |

31**** plakalı 2012 Model Polo 1. 6 TDI aracımı vitese geçmemesine bağlı olarak 07. 10. 2014'te Ümraniye Rekor Oto servisine çekici ile bıraktım. Debriyaj merkez sistemindeki hataya bağlı olarak baskı balatanın, volanın, debriyaj bilyasının ve debriyaj silindirinin değişmesi gerektiğini belirterek 2. 788 TL masraf çıkardılar. Benim şikayetim servisin verdiği hizmete değil, garantisi devam eden bir aracın debriyaj merkezinde yaşanan hataya ve servisin her zaman belirttiği gibi kullanım hatasına bağlı olarak bu kadar masraf çıkarması ve hiçbir parçanın garanti kapsamında değerlendirilmemesi. Yeni takılan parçalar 2 yıl garantili olacak, Volkswagen'in fabrika çıkış parçaların garantisi yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oguzhan E.
  14 Kasım
  20:24

  Şikayet üzerinden tam 5 hafta geçti fakat hiçbir yetkili konu hakkında geri dönüş yapmadı. Olayla ilgili anlatılacak detaylar insanların hafızasından gittikten sonra gerekli dönüş yapılacak sanırım.

 • Oguzhan E.
  30 Ekim
  17:13

  Şikayetim üzerinden 21 gün geçti, otomatik cevap ile en kısa sürede irtibata geçileceği belirtildi fakat henüz geri dönüş olmadı.

 • Oguzhan E.
  20 Ekim
  17:00

  Şikayet ile alakalı 11 gün geçmesine nazaran standart cevap dışında bir geri dönüş yapılmadı.

 • Oguzhan E.
  17 Ekim
  08:52

  Ne zaman irtibata geçeceksiniz merak etmeye başladım.

 • 09 Ekim
  15:01

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. EVREN ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 VW 24