21 Ağustos 2015

Volkswagen Baskı Balata Hakkında!

Volkswagen firması size bir soru: Transporter aracınızla ve hafif virajlı bir yolda 100 metre kadar gittiniz, yolun sonuna vardığınızda dönüş yapacağınız yerin inşaat malzemesi ile dolu olduğunu görünce mecburen o yolu geri vitesle ve yarım debriyajla çıkmanız gerektiğini ve başka şansınızın olmadığını anladığınızda servisi arayıp baskı balata sipariş eder de mi çıkardınız yoksa çıktıktan hemen sonra servise mi giderdiniz?

Ferhat 6.292 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat28 Ağustos 2015

  Aracımı satmaya karar verdim, kesinlikle kronik bir sorun, sakın geri viteste yokuşta gitmesin transporter sahipleri... Volkswagen almam çevremede aldırmam asla... ... .

 • Volkswagen Temsilcisi22 Ağustos 2015

  Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. FERHAT Bey ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

 • Ferhat21 Ağustos 2015

  Siz siz olun transporter aracınızla yokuş yukarı geri geri yarım debriyajla çıkmaya çalışmayın, 1150 TL ödersiniz hem de indirimli (%20) traktör çağırın sizi çeksin daha ekonomik:) virajlı yolsa traktörde çekemez ama neyse işte ya:P

 • Ferhat21 Ağustos 2015

  Siz siz olun transporter aracınızla yokuş yukarı yarım debriyajla çıkmaya çalışmayın, 1150 TL ödersiniz indirimli (%20 hem de) traktör çağırın sizi çeksin daha ekonomik:)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön