Volkswagen Bakım Sonrası Oluşan Hasarı Kabul Etmeyip Beni Suçluyor.

İhsan T. |

Temmuz 2014 de sıfır aldığım Passat aracı 30.07.2015 de ilk defa acarlar servisine götürdüm. Servisten çıkınca aracın sağ 2 kapısında çizik olduğunu fark ettim önce kabul etmediler sonra çalıştılar. Volkswagen 'i aradım. Durumu anlattım. Bugün geri döndüler. O çizikler araç servise geldiğinde mevcut olduğunu sisteme bu şekilde girdiklerini söylediler. Halbuki sadece sağ ön kapıda 2 mm çapında bir ezik vardı ve sadece bu kaydedilmişti. Şimdi ise sağ ön ve arka kapıda çizi olduğunu sisteme girdiklerini söylüyorlar. Yani ben yalancıymışım. Parasını ödemem karşılığında boyatabilirmişim. 82000 TL ödediğim ve sıfır aldığım araç karşılığında, müşteri memnuniyeti ve kalite hizmet anlayışınız bu mudur?

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İhsan T.
  17 Ağustos
  15:39

  Tüketici mahkemesine başvurdum. Yakında haberlere de konu edeceğim sizi görürsünüz. Ne kadar paragöz, ne kadar müşteri memnuniyetsizliğini düşünen bir firma olduğunuzu herkese göstereceğim.

 • İhsan T.
  10 Ağustos
  13:26

  10 gün geçti ne arayan var ne soran. Yazık çok yazık Volkswagen'ne acımaya başladım.

 • İhsan T.
  06 Ağustos
  10:39

  Bu nasıl kestirmeden cevap vermektir. Sorun çözülmüş havası vermeye çalışıp şikayeti okuyan insanlarında algısını değiştirme ve sıyrılma çabasıdır? Evet bana dönüş yapılmadı değil şikayet mesajımda da yazıyor bu zaten. Şikayetin sebebi zaten bana yapılan bilgilendirmenin içeriğidir. Araçtaki hasarı servisin inkar etmesi doğuş otonun da bunun savunuculuğunu yapmasıdır. Tüketici mahkemesine de en kısa sürede başvuracağım. Kamera kayıtlarının da çıkarılmasını istiyorum. Serviste kim tarafından çizilmiş aracım çıksın ortaya. Böyle rezillik görmedim ben ya.

 • 05 Ağustos
  15:16

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. T. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24