03 Ağustos 2015

Volkswagen Bakım Sonrası Oluşan Hasarı Kabul Etmeyip Beni Suçluyor.

Temmuz 2014 de sıfır aldığım Passat aracı 30.07.2015 de ilk defa acarlar servisine götürdüm. Servisten çıkınca aracın sağ 2 kapısında çizik olduğunu fark ettim önce kabul etmediler sonra çalıştılar. Volkswagen 'i aradım. Durumu anlattım. Bugün geri döndüler. O çizikler araç servise geldiğinde mevcut olduğunu sisteme bu şekilde girdiklerini söylediler. Halbuki sadece sağ ön kapıda 2 mm çapında bir ezik vardı ve sadece bu kaydedilmişti. Şimdi ise sağ ön ve arka kapıda çizi olduğunu sisteme girdiklerini söylüyorlar. Yani ben yalancıymışım. Parasını ödemem karşılığında boyatabilirmişim. 82000 TL ödediğim ve sıfır aldığım araç karşılığında, müşteri memnuniyeti ve kalite hizmet anlayışınız bu mudur?

İhsan 1.899 Okunma

Cevaplar

 • İhsan 17 Ağustos 2015

  Tüketici mahkemesine başvurdum. Yakında haberlere de konu edeceğim sizi görürsünüz. Ne kadar paragöz, ne kadar müşteri memnuniyetsizliğini düşünen bir firma olduğunuzu herkese göstereceğim.

 • İhsan 10 Ağustos 2015

  10 gün geçti ne arayan var ne soran. Yazık çok yazık Volkswagen'ne acımaya başladım.

 • İhsan 06 Ağustos 2015

  Bu nasıl kestirmeden cevap vermektir. Sorun çözülmüş havası vermeye çalışıp şikayeti okuyan insanlarında algısını değiştirme ve sıyrılma çabasıdır? Evet bana dönüş yapılmadı değil şikayet mesajımda da yazıyor bu zaten. Şikayetin sebebi zaten bana yapılan bilgilendirmenin içeriğidir. Araçtaki hasarı servisin inkar etmesi doğuş otonun da bunun savunuculuğunu yapmasıdır. Tüketici mahkemesine de en kısa sürede başvuracağım. Kamera kayıtlarının da çıkarılmasını istiyorum. Serviste kim tarafından çizilmiş aracım çıksın ortaya. Böyle rezillik görmedim ben ya.

 • Volkswagen Temsilcisi05 Ağustos 2015

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. T. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön