07 Ağustos 2015

Volkswagen Ayıplı Mal...

Eskişehir'de bulunan konu firmaya Haziran 2015 tarihinde vermiş olduğum siparişteki sıfır araç Ağustos 2015 tarihinde hasarlı olarak gelmiştir. Buna istinaden konu aracı ayıplı mal olduğu için kabul etmediğimde hiçbir çözüm üretilmemiş ve bunun üstüne dürüst davrandıklarını yoksa bilgi verilmeden konu hasarın boyanarak sıfır araç olarak teslim edilebileceği iletilmiştir. Bu da yetmezmiş gibi konu aracım iadesinin ertesi gün ödeneceği bildirilmiş olup daha sonra hiçbir işlem yapılmamış olup konu araç tutarını kendi bünyelerinde bekletmektedirler. Konu ile ilgili gerekli yasal işlemleri başlatacağı bildirilmesine rağmen istediğiniz yere başvurabilirsiniz gibi bilgiler verilmiştir.

Hüseyin 416 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin10 Ağustos 2015

    Eskişehir'de bulunan Asıl otomotiv'ehaziran 2015 tarihinde vermiş olduğum siparişteki sıfır araç Ağustos 2015 tarhinde hasarlı olarak gelmiştir. Buna istinaden konu aracı ayıplı mal olduğu için kabul etmediğimde hiç bir çözüm üretilmemiş ve bunun üstüne dürüst davrandıklarını yoksa bilgi verilmeden konu hasarin boyanarak sıfır araç olarak teslim edilebileceği iletlmıştır. Bu da yetmezmiş gibi konu aracım iadesinin ertesi gün ödeneceği bildirilmiş olup daha sonra hiçbir işlem yapılmamış olup konu araç tutarını kendi bünyelerinde bekletmektedirler. Konu ile ilgili gereksi yasal işlemleri başlatacağı bildirilmesine rağmen istediğiniz yere başvurabilirsiniz gibi küstahça bilgiler verilmiştir.

  • Volkswagen Temsilcisi08 Ağustos 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. HÜSEYİN Bey ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön