Volkswagen Ayıplı Aracı İle İlgilenmiyor.

Ahmet Ç. |

18.07.2014 tarihinde Tarsus Opat Volkswagen bayisinden almış olduğum 2014 model Passat aracımın teslimat sırasında arka bagaj kapağında ezilme tespit ettik. Bu ayıplı kısmı satış danışmanının da görerek tespit ettiği bu ezilme için "Ben bu konuyla ilgileneceğim, siz hiç merak etmeyin" demesine rağmen henüz bir sonuç alamadık.

Kendilerinden yapıcı bir çözüm beklediğimizi iletmemize rağmen, satış müdürünün telefonda rencide edici sözler sarf edip o kadar para verip aldığımız arabaya bakmaksızın bize dilenci muamelesi yapması ve bazen telefonlarımıza kimsenin çıkmaması cabası. Doğuş grubunun müşteri odaklı vizyonuna inanarak hayal kırıklığına uğradık. Bu olaylar tüm hevesimizi kaçırdı.

Etiketler :

Bayi Personel Bayi Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ç.
  01 Ağustos
  20:39

  18.07.2014 tarihinde Tarsus Opat Volkswagen bayisinden almış olduğum 2014 model #passat aracımın teslimat sırasında arka bagaj kapağında ezilme tespit etmiştik. Şikayetimin ardından VW doğuş müşteri hizmetleri beni arayıp gerekli incelemeleri yapıp yapıcı bir çözüm bulup size geri dönüş yapacağız demesine rağmen geri dönüş olmadı..Doğuş grubunun müşteri odaklı vizyonuna inanarak bu sorunumun derhal çözülmesini hala beklemekteyim...

 • 23 Temmuz
  13:16

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ÇARKIT ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 VW 24