Volkswagen Arızayı Tespit Etmeden Yapılan Parça Değişimi!

Fikret F. |

2013'te Sultangazi Metal Oto'dan sıfır aldığım aracımın şuan 17.000 km'de. Direksiyon arıza lambası yandı ve direksiyon sertleşmesi oluştu. 24.04.2015'de Avek Ato'ya bıraktım. Aracı makineye bağladıklarını ve arızanın elektrikli hidrolik direksiyon pompasından kaynaklandığını garantiden değişimin yapılacağını söylediler. Ertesi gün aracın hazır olduğunu söylediler ve aldım.

Ertesi gün aynı arızayı verdi 27.04.214 sabahı ise aracı Doğuş Oto çekici vasıtasıyla Avek'e götürdüm. Şuan sıkıntının elektrik aksamlı olabileceği söylendi. 2500 TL'değerindeki parça değişiminin gereksiz yere yapıldığını ya da hiç yapılmadığını düşünüyorum. Sıkıntı şuan hala devam etmekte mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi Direksiyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikret F.
  05 Eylül
  23:00

  o dönem değişimi yapılan parçada sorun olduğu bildirilmişti ve tekrar yenisi ile değiştirilmişti. Üstünden bu kadar kısa süre geçmiş olmasına rağmen araç şuan yine aynı arızayı verdi. Takılan sıfır parçanın ömrü 3 aymıdır sayın yetkili. Ve şuan aracın garantisi de bitmiş durumda. Bunu bilerek 3 ay idare edecek bir parça mı takıldı yoksa diye insanın aklına gelmiyor değil. Markanıza güvenim kalmamıştır bu gün itibari ile.

 • 28 Nisan
  10:34

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. F. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24