28 Nisan 2015

Volkswagen Arızayı Tespit Etmeden Yapılan Parça Değişimi!

2013'te Sultangazi Metal Oto'dan sıfır aldığım aracımın şuan 17.000 km'de. Direksiyon arıza lambası yandı ve direksiyon sertleşmesi oluştu. 24.04.2015'de Avek Ato'ya bıraktım. Aracı makineye bağladıklarını ve arızanın elektrikli hidrolik direksiyon pompasından kaynaklandığını garantiden değişimin yapılacağını söylediler. Ertesi gün aracın hazır olduğunu söylediler ve aldım.

Ertesi gün aynı arızayı verdi 27.04.214 sabahı ise aracı Doğuş Oto çekici vasıtasıyla Avek'e götürdüm. Şuan sıkıntının elektrik aksamlı olabileceği söylendi. 2500 TL'değerindeki parça değişiminin gereksiz yere yapıldığını ya da hiç yapılmadığını düşünüyorum. Sıkıntı şuan hala devam etmekte mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Fikret 2.208 Okunma

Cevaplar

  • Fikret 05 Eylül 2015

    o dönem değişimi yapılan parçada sorun olduğu bildirilmişti ve tekrar yenisi ile değiştirilmişti. Üstünden bu kadar kısa süre geçmiş olmasına rağmen araç şuan yine aynı arızayı verdi. Takılan sıfır parçanın ömrü 3 aymıdır sayın yetkili. Ve şuan aracın garantisi de bitmiş durumda. Bunu bilerek 3 ay idare edecek bir parça mı takıldı yoksa diye insanın aklına gelmiyor değil. Markanıza güvenim kalmamıştır bu gün itibari ile.

  • Volkswagen Temsilcisi28 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. F. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön