21 Mayıs 2013

Volkswagen Arıza Garanti Kapsamında Giderilmiyor!

19/11/2012 tarihinde Kartal Doğuş Otomotivden 1.6 D sıfır kilometre Jetta model bir araç satın aldım. On gün önce orta sağ ızgara yanında bir çatlak oluştu. Aracımın 15.000 KM bakımında çatlağı gösterdim. Garanti kapsamında parçanın değiştirilmesini talep ettim. Bakım sonrası parçanın değişmediğini gördüm. Fotoğrafını çekip garantiye gönderdiklerini iki gün içerisinde cevap geleceğini söylediler.

Daha sonra aradıklarında. Garantinin bunu karşılamadığını anlattılar. Kartal Doğuş Otomotiv'e giderek açıklama istedim. Bir darbeye maruz kalmasa da oluşacak çatlak ve kırıklar garantiye girmez diyerek beni gönderdiler. Şimdi tüketici haklarımı aramak üzere tüketici mahkemesine gitmek zorundayım.

İlhan 471 Okunma

Cevaplar

  • İlhan 08 Temmuz 2014

    Volkswagen bir Alman markasıdır. Oysa, hizmet Doğuş gurubu tarafından verilmektedir. Araçtaki hatalar belki Almanya'da farklı çözümlenebilir. Bu tamamen burada Doğuşun yaklaşım sistemidir.

  • İlhan 22 Mayıs 2013

    Tarafıma yapılmış olan açıklamanın tekrar burada açıklanmasını ve kamuoyunun da bilgi sahibi olmasını taleb ediyorum.

  • Volkswagen Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. KARATAŞ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön