Volkswagen Araçta Fabrikasyon Motor Blokta Yamukluk ve Yağ Kaçağı.

Kadir G. |

2013 model Volkswagen Golf 7 aracımda dizel motor silindir blok da fabrikasyon yamukluk olduğu tespit edilmiş olup araçta yağ kaçağı olmaktadır. 2 yıl garantisi hala hazırda bitmemiş olup motor yenilenmesi için onay istemişlerdir buna istinaden aracımda ne olduğunu sorduğumda yetkili servise bana hiçbir açıklama yapmamışlardır ve bu olay doğrultusunda aracımın arızası ile ilgili menfi tespit davası açtım ve 2 gün önce bilir kişi tespitini yaptı ve blokta yamukluk olduğunu ölçümler sonucu tespit etti. İş bu aşamada yaklaşık 3 ay aracımı kullanamadım. Şuan ikici mahkeme için süreci beklemekteyim özellikle general Volkswagen maslak'tan sonra Doğuş Otomotiv'den şikayetçiyim.

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir G.
  06 Ocak
  17:17

  Sanırım burada sadece sorunlar okunuyor kimsenin aradığı veya ilgilendiği var Volkswagen kullanıcı araç alırken gösterdikleri duruşu sorunlarda çözüm gösteren bir firma asla değil

 • Kadir G.
  01 Ocak
  16:01

  Aldığım aracın ilk günden beri yağ kaçırdığını ve bakımlarda yetkili servisinizin bunu söylemediğini temizlenip verildiğini çünkü araçta fabrikasyon bir yamukluk olduğunu tespit ettirmiş bulunmaktayım kimse benimle şikayetim le ilgili bu site üzerinden yazılmış olan müşterimiz bilgilendirmiş ibaresine önem vermesin mahkemede olan dosya ile ilgili gerek servis general Volkswagen gerek doğuş gurubu Volkswagen almanyaya kadar tüm kuruluşlar sorumludur.

 • 01 Ocak
  10:54

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. KADİR Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24