25 Mart 2015

Volkswagen Araçların Serviste Bakım Onarımının Yapılmaması.

1,5 yıldan beri Volkswagen Elazığ Polat servisine LPG'li araçları bakım ve tamire almıyormuş. Bunun için LPG tankının sökülmesini talep ediyorlar. Aracın yedek parça ve işçiliğinin pahalı olmasının yanı sıra bir de devletin ruhsat verdiği ve vergi aldığı LPG sistemine ait tankın servis öncesi ek bir maliyetle söktürülerek aracın LPG'siz servise getirilmesini şart koşuyorlar. Sitelerinde iletişim için bir form mevcut, formun alt tarafında "Hemen iletişime geçilmesini istiyorum" diye bir seçenek mevcut fakat fiiliyatta iletişimin emaresine rastlayamıyorsunuz. Resmi sitelerinde yazılı olarak iletişim sağlamak için görünürde adres bilgileri mevcut değil. Personel soğuk ve ilgisiz.

Zafer 1.290 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 02 Nisan 2015

    30.03.2015 tarihinde 16:31 de Doğuş Oto dan konu ile ilgili olarak Mehmet Bey şahsımla bir görüşme gerçekleştirmiştir. Servislerin LPG li araç kabul edip etme noktasındaki bağımsızlığından bahsetmekle birlikte derin üzüntülerini bildirmişlerdir. Yani bizim ya da bizlerin aracımızı servise götürmeden önce Türkiye genelindeki tüm yetkili servisleri arayıp LPG li araç kabul edip etmedikleri hususunda bilgi almamız gerekiyor. Bulursak bir tane hiç tereddüt etmeden yollara düşmemiz gerekiyor. Yaşanmış tecrübeler doğrultusunda ilgili servis tarafından alınan kararın, tecrübe yaşanmamış servisler içinde domino etkisi yaratma ihtimali bağımlı müşterinin gözünü korkutmaktadır. Doğuş Otomotiv servislere araç satma noktasında bağımsız, servisler araç kabul etme ya da etmeme noktasında bağımsız, müşteri aracını 3 kat pahalı yaptırma pahasına servisten yararlanma noktasında bağımsız değildir. Tam bağımsız Volkswagen Türkiye ve servislerini kutluyoruz.

  • Volkswagen Temsilcisi25 Mart 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. ZAFER Bey ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

  • Zafer 24 Mart 2015

    Aracın benzin deposundaki benzin ile LPG tankındaki otogazın patlama yönünden aralarında risk farklılığı bulunmamaktadır. Serviste otogazlı araçlar için birim bulundurulması gerekirken işin kolaycılığına kaçarak hizmet vermekten geri durulmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön