Volkswagen Aracımın Yandı Sorunumla İlgilenilmiyor.

Ozlem Bastide D. |

12/4/2014 tarihinde 2010 1.6 Volkswagen Polo aracım eşim 4.5 yaşındaki oğlum ile seyahat halinde iken kendiliğinden yanmaya başlamış ve çok şükür ki yaralanmadan araç içinden
çıkabilmeyi başarmıştık.

Araç 5 dakika içinde bütün müdahalelere rağmen herkesin gözü önünde yandı. Pert oldu. İtfaiye raporu motor altından gelen ince kablolardan yangının başladığını bildirdi. Doğuş inceleme başlattı ve 2 aydır expertlerinin raporu çıkmadı. Şikayetim sonucu 3/6 olarak rapor çıkartıldı. Bugün doğuş temsilcileri yaşanmış olan dramatik olay için özür dileyip kusurlu aracın kusurunu kabul edip 13 senedir Volkswagen kullanıcısı sadık müşteri sahip çıkmak yerine rapor düzenleyip konuyu kapatmaya çalışıyor.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozlem Bastide D.
  04 Haziran
  16:40

  Evet konuyla ilgili sikayetlerim sonucu musteri temsilciniz 2/6 pt gunu ancak donus sagladilar.
  Evet, sikayetlerim sonucu 7/5 tarihinde yayinlanmasi gereken eksik expert raporunuz '3/6 da yazili hale geldi.
  Ve durup dururken yanan aracimin neden yandigini bulamadiginiz gibi expert iniz 4 yasindaki aracin her parcasinin orijinal oldugunu ama herseyin kusursuz oldugunu o nedenle de cikan yanginin muhtemelen 'sarj cikisina bagli bir cihaz oldugunu' ve bu nedenle basladigini soyledi. Veee sizler de 'uzgunuz ama bizim sucumuz yokmus, diyip hic bir tazminat talebini karsilamiyacaginizi soylediniz! ' Volkswagen adina Dogus Grubu gorevini yerine getirememekle kalmayip hizmette utanc kaynagisiniz!

  O aractan bizler sans eseri cikmayi basarabildik! Daha sanssiz olsaydik 5 dakika icinde yanarak can verecektik! Sizin hizmet anlayisiniz kafanizi kuma gomerek sorunlardan kacinmaksa 'GUVENILIR DUNYA MARKASI VOLKSWAGEN' anlayisina hic yakismamaktadir.

  Son derece amator ve kotu niyetli yaklasiminiz Turk Adalet sisteminde cevabini alacaktir umuyorum.

 • 04 Haziran
  15:55

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. DİZARD ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24