Volkswagen Aracımın Yağ Seviye Sensörü Arızalı.

Ergun T. |

03.01.2015 tarihinde Volkswagen Jetta aracımı Volkswagen yetkili servisine yıllık bakım için teslim ettim. 1 saat sonra servis yetkilisi tarafıma yağı seviye sensörün arızalı olduğunu ve bu parçanın değişmesi gerektiğini bildirdi, fakat aracın yağı seviye sensör arızasını ön konsolda bulunan arıza işareti görünmediğini ilettim. Neyse değişmesini talep ettim çünkü direkt motoru etkileyen bir parça olduğunu düşündüm. Sonuç olarak parça değişti fakat aklımda bu parça arızalı mı, düşünmek istemediğim bir aksiyon mı alındı. Eğer öyle bir durum var ise bu gerçekten çok vahim bir durum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ergun T.
  02 Mart
  14:32

  Sayın yetkililer

  Konu ile ilgli net bir cevap verilmedi

 • Ergun T.
  15 Ocak
  21:24

  Say'ın yetkililer konu ile ilgili servis ve Doğuş gurubu tarafından net cevap verilemedi, sadece bir tüketici olarak sormak istiyorum bir araçta yağ seviye sensör arızası ikaz vermesi gerekmez mi, eğer bu arac bu ikazı veriyorsa neden Yağı seviye sensörü değiştirildi. Ayrıca Yağı sensöründe böyle bir arızayı ikaz vermiyorsa bu gerçekten vahim bir durum sayın yetkililer

 • Ergun T.
  07 Ocak
  14:50

  Sayın yetkili

  Doğru fakat konu ile ilgili kimse net cevap veremedi.

 • 07 Ocak
  14:36

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. TUNA ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24