Volkswagen Aracımın Triger Kayışı Arızalı!

Mesut Y. |

Benim aracım 2012 model 1.6 TDİ Passat 64000 km'deki bir otomobilden kayış arızası olduğunu söylediler. Uzay Oto'ya düzenli olarak aracımı götürüyorum. Aracımda 2 yıl uzatılmış garanti olmasına rağmen garantiye girmediğini belirtip bu sinir bozucu sesle idare edebileceğimi söylediler. Üst segment Volkswagen bir araç almışım ve duyduğum yanıt karşısında gerçekten Volkswagen markasından soğudum.

Etiketler :

Motor Arıza Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut Y.
  09 Nisan
  13:40

  Volkswagen Firması hızlı bir şekilde aradı ama müşteriyi saf yerine koyuyorlar. Triger kayışı 120.000 km ya da 4 yılda bir değişeceğini belirtiyorlar. Halbuki benim aracım uzatılmış garantisi ve daha 3 Yaşında çok itina ile kullanılmıştır. Demek ki Volkswagen 2 yıllık araç üretiyormuş. Şirketime 2 adet yeni Passat siparişi vermiştim ve bu davranışlarından ötürü markaya güvenim kalmadı siparişimi 260bin TL iptal ediyorum.

 • Mesut Y.
  09 Nisan
  13:40

  Volkswagen Firması hızlı bir şekilde aradı ama müşteriyi saf yerine koyuyorlar. Triger kayışı 120.000 km ya da 4 yılda bir değişeceğini belirtiyorlar. Halbuki benim aracım uzatılmış garantisi ve daha 3 Yaşında çok itina ile kullanılmıştır. Demek ki Volkswagen 2 yıllık araç üretiyormuş. Şirketime 2 adet yeni Passat siparişi vermiştim ve bu davranışlarından ötürü markaya güvenim kalmadı siparişimi 260 bin TL iptal ediyorum.

 • 03 Nisan
  11:12

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. YETİŞ ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24