Volkswagen Aracımın Tavanında Göçükler Oluştu!

Nizamettin A. |

Tavanın her yerinde rahatsız edici derecede göçükler oluşuyor. Diğer Volkswagen polo modellerine göre tavan çok yumuşak. Bastırırsan öyle kalır cinsten. Sanki tavanda eksik malzeme var ve öyle bir eğri büğrü bir hal aldı ki servis otomatik kapı çarpmıştır vs. gibi yorumlarda bulundu. Fotoğraf çektik yolladık fakat getirin inceleyelim diye birşey bile denmedi. Direk müşteride kabahat var cinsinden yaklaşıldı. Sivri bir nokta kesinlikle yok hep oval göçükler var. Hiçbir arabada göremeyeceğiniz göçükler bunlar. Bu arabanın tavanının detaylı kontrolü mümkündür sanırım?

Etiketler :

Kaporta

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nizamettin A.
  02 Ocak
  23:52

  Sehr geehrter Kunde,

  wir haben Ihre Mail erhalten und zur Bearbeitung an unsere Mitarbeiter weitergeleitet.

  Diese Mitteilung wurde von unserem System automatisch erzeugt.
  Bitte antworten Sie nicht auf diese E-Mail.

  Mit freundlichen Grüßen

  Ihre Volkswagen Kundenbetreuung

  Mailimin ulaştığını bildirmek üzere otomatik olarak gönderilen mail cevabı.

  Tüm gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

 • Nizamettin A.
  02 Ocak
  23:31

  Aracın son durumu (Doğuş Oto yeni fotoğraflar istemeye bile tenezzül etmedi.) Sanki rüzgar dövmüşte ön çıtadan sonra kırılma var gibi. Şimdi doğuş oto yetkilileri umarım karşılaştırma yapar ellerindeki fotolarla. Gün geçtikçe değişik şekiller alıyo tavan. Şikayetimi Almanya'yada ilettim an itibariyle. Daha da olmaz, incelemezler, ezbere konuşurlar ise Tükoder'e başvurucam.

  Bana telefondan aracınızı para ile tamir ettirebilirsiniz boya attırmadan dediler. Bende biliyorum para ile herşeyin olabileceğini.

  https://drive.google.com/folderview?id=0BxeaUJPpziIKaG53ZjB5RmJnQ2s&usp=sharing

 • Nizamettin A.
  02 Ocak
  10:46

  Sonuç: Doğuş Oto Genel Müdürlüğünün sözü : \"(Aracı incelemeden kesin 0 konuşma)Aracınızda sorun yok, belirli bi külfet karşılığı aracınızı yaptırabilirsiniz.\"

  İncelemeden diyorum neden?
  Çünkü ilk başvurumdan sonra aracın tavanında daha çok hasarlar oluşmasından yeniden başvurmaya ihtiyaç duydum. Böyle bir tavan olamaz dedim. Sadece istediğimde sorunumda da bahsettiğim gibi(detaylı bi incelemesi).

  İlk başvurunun yapıldığı yer (Balıkesir Yağcı Oto) : Sanki araca dokunmaya yetkisi yok gibi direk doğuş oto ya foto attı. Fotolarıda bizzat ben çektim, ozamanda demiştikki zaman geçtikçe arttı bunlar hiç bi etkiye maruz kalmadı, sivri bi delik yok tavanda, bi darbe sonucu oluşmuş olsa belkide dengesiz göçükler oluşucak. belki belki belki fotolardan bunu bile anlamaya çalışmışsınızdır.

  Çözüm olarak sundukları yöntemde : tekrar bi yetkili servise götürün baktırın (sonuç yine aynı olucak der gibi) dediler. Başta dedikleride yetkili kişiler görevlendiricez aracınızı incelemesini sağlıcaz dediler. Bende sevinmiştim. Gerçekten dalga geçtiler resmen. En dalga geçenide Doğuş Oto Genel Müdürlüğü.

  Sorunum : \"Bu arabanın tavanının detaylı kontrolü mümkündür sanırım?\"
  Fotolara bakarak incelemenizi istememiştim yağcı oto gibi. Şuanki göçükler daha bi net!!!

 • 28 Aralık
  22:55

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. A. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 VW 24